ЩО ТАКЕ ТІЗЕРНА РЕКЛАМА?

Тізерна (банерна) - реклама в інтернеті за допомогою картинок, постерів, флеш-банера.
Найефективніший вид реклами для інтернет-магазинів і компаній, метою яких є візуальне знайомство цільової аудиторії з товарами, послугами, подіями. Зазвичай виводиться на сайтах-партнерах Google і Яндекс у вигляді анімаційних роликів, картинок, великих оголошень.
Формати даної реклами зазвичай стандартизовані і виводяться у спеціально відведених для реклами місцях.

ФОРМАТИ БАННЕРІВ

728 * 90 - горизонтальний банер Зазвичай розташований вгорі або внизу сторінки. Верх сторінки вважається одним з самих високоефективних місць для реклами. За форматом підходить для універсального промо-оголошення. За рахунок свого вигідного місцеположення сильно привертає увагу відвідувачів на сайтах-партнерів і значно збільшує трафік на Ваш ресурс.
300 * 250 - квадратний банер Зазвичай розташований зліва чи справа на сторінці. Візуально форма банера нагадує рівносторонній прямокутник. За рахунок своєї правильної форми є універсальним видом відображення рекламних зображень для товарів і послуг.
320 * 100 - прямокутний банер Зазвичай розташований вгорі або внизу сторінки. Трохи менше в довжину але більше у висоту, ніж баннер формату 728 * 90. Стандарт розроблений в основному для використання на мобільних версіях сайту з урахуванням зменшеного екрану мобільних пристроїв і області перегляду сторінок.
300 * 600 - великий вертикальний банер. Зазвичай розташований зліва чи справа на сторінці. Реклама за допомогою банера великого формату 100% приверне увагу користувача. Підходить для медійних анонсів, товарів, послуг і навіть невеликих презентацій. Якщо ви хочете швидко і ефективно залучити аудиторію на свій сайт або провести медійне промо - даний формат саме те, що вам потрібно.


Переваги тізерної (банерної реклами)

VISUAL EFECTIVITY

приблизно 90% інформації людина сприймає через органи зору. Наприклад, рекламний банер формату 300 * 600 займає приблизно 1/7 частину сторінки сайту. Безумовно банери є тією самою рекламної «скалкою», яка автоматично потрапляє у поле зору людини без його бажання. Можливо, хтось вважатиме не надто гуманним втручання в особистий простір кожної людини за допомогою використання в корисливих маркетингових цілях людської природи, і можливо будуть праві. Для інших ми говоримо: «Ласкаво просимо у світ інтернет-маркетингу!»

FULL INFORMATION за допомогою зображення можна донести більше інформації користувачеві, ніж за допомогою звичайної контекстної реклами в пошуковику з коротким слоганом і контактними даними. У рекламному банері можна насамперед показати щось, перерахувати переваги, характеристики, деталі, ціну, переваги + контактні дані, що безумовно несе більшу інформаційне навантаження і відповідно віддачу порівняно з контекстною рекламою.
VARIETION у візуальної реклами є перевага що зветься «візуальне різноманітність». За рахунок цього банерна реклама більш лояльно сприймається відвідувачами сайтів, менше ігнорується і в цілому, за рахунок цього, більш ефективна порівняно з іншими типами WEB-реклами.

Недоліки тізерної (банерної) реклами

   

MONEY LIMIT Обмежений бюджет. Реклама показується до тих пір, поки на вашому рахунку є гроші.
KREATIVITI WORKING Візуальна реклама значно ефективніше, ніж текстова, але і вимагає більш креативного підходу до створення. Правильно підібрана під тематику оголошення картинка або флеш-банер відіграють вирішальну роль у залученні уваги фокус-групи. При цьому в банері повинні бути «вигукнути» не просто два слова, а грамотно складений набір фраз або слів, здатних зацікавити потенційних споживачів. Це вимагає більш осмисленого підходу, креатив і навіть технічні навички.
TACTIK TOOLS На жаль тізерна реклама, як і контекстна не чинить значного впливу на пошукове просування сайту у пошукових системахБезумовно, вплив вони роблять, але це ніяк не повноцінне SEO і масштабне просування ресурсу.

Гарантуємо:

 відповідальний підхід до виконуваних завдань
безкоштовне створення рекламних банерів
коректне професійне спілкування
щомісячні звіти про витрачені кошти і здобуті результати
збільшення кількості покупців за допомогою каналу збуту Інтернет
збільшення впізнаваності Вашого бренду, товарів в інтернеті

ВАРТІСТЬ БАНЕРНОЇ РЕКЛАМИ

Виготовленная банера - від 20 USD

Розміщення і показ - від 30 до 1000 USD

 

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,