Веб-реклама - інструменти залучення уваги людини в інтернеті з метою ознайомлення з будь-якою інформацією.

Необхідність реклами в інтернеті

 За даними всесвітньої організації ICANN у 2015 році інтернетом користуються приблизно 43% населення планети. З кожним роком відсоток активних користувачів збільшується і в основному за рахунок країн з економікою, що розвивається: Китай, Індія, Росія, Україна, Бразилія. Статистика стійкого зростання числа активних користувачів наводить на думку про те, що інтернет у найближче десятиліття і далі буде розвивається, втягуючи в себе все більшу кількість користувачів. Звичайно ж, таке масове скупчення людей потягне за собою більшість бізнесу у глобальну павутину. З урахуванням того, що 90% користувачів інтернету знаходять інформацію, товари і послуги через пошукові системи, то треба зробити все, щоб ваша компанія потрапила в поле зору пошукових систем і бажано в першу тридцятку. Чому до тридцятки? Тому що 80% користувачів проглядають не більше 30 перших результатів пошуку - це приблизно три перші сторінки. Перегляду перших трьох сторінок, як свідчить досвід, достатньо для отримання релевантної відповіді на запит. Ваше завдання - потрапити у 30-ку пошукової видачі, а наше завдання в цьому вам допомогти. Правильно організована рекламна компанія в інтернеті дозволяє утримувати сайт у ТОП пошукової видачі.
Кількість зареєстрованих доменів у деяких країнах пострадянського простору:

Види реклами в інтернеті:

Контекстна реклама - короткі текстові оголошення у пошукових системах і сайтах-партнерах пошукових систем. Виводяться у найпомітніших областях пошукової системи (зверху, внизу, праворуч). Мають дуже високу ефективність. Використовуються як допоміжний інструмент SEO для сайтів, чиї позиції в силу різних причин поки не займають лідируючі позиції у пошуку.
Банерна реклама - картинки і флеш-анімації рекламного характеру, розміщені на сайтах, що беруть участь в рекламній мережі Google, Яндекс та інших, що спеціалізуються на організації реклами компаній.
Email - розсилка поштових листів рекламного характеру або комерційних пропозицій з метою ознайомлення потенційних споживачів з унікальними пропозиціями та залучення відвідувачів на сайт.
Соціальні мережі - реклама у соціальних мережах з метою залучення відвідувачів на сторінку цієї ж мережі (групи, особистої сторінки) або інший сайт.

Ефективність реклами в інтернеті

У чому полягає ефективність реклами? Реклама в інтернеті, як втім, вся реклама у світі переслідує одну єдину мету - мету свого замовника. Продавайте, запрошуйте, виявляйте, знайомте, розважайтеся - що завгодно, але тільки ефективно. Єдиний показник ефективності реклами - відгук цільової аудиторії. Тільки відгук вважається одним єдиним мірилом ефективності реклами. Проте реклама безпосередньо не займається продажем, виробництвом, доставкою, лояльністю і т.і. Але всі ми розуміємо, що платну рекламу дають не заради відгуків, а заради продажів, тому кінцевою метою реклами для компанії все-таки є продаж товарів, послуг. У разі якщо є рекламні відгуки, але немає продажів, рекомендуємо опрацювати весь ланцюжок продажів, виявити неефективні ланки або з'ясувати причини низького попиту.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,