НАВІЩО ПОТРІБНА ЗАКУПІВЛЯ ПОСИЛАНЬ?

Закупівля посилань - один із перевірених і ефективних засобів просування сайту в інтернеті. Якщо у вас сайт добре оптимізовано, то закупівля посилань може бути достатньо для утримання сайтом високих позицій в пошуковій видачі. Але чи можна говорити про те що сайт просувається посиланнями, якщо закуповуються все підряд джерела? Ні. Якісними посиланнями будуть вважатися сайти-донори які відповідають критеріям:

ЯКІСНІ ПОКАЗНИКИ ПОСИЛАНЬ

- Тематична близькість донора до просуваного сайту. Ми хочемо підкреслити, що якісними вважаються посилання з сайтів близьких вашому сайту за змістом. Ідеальним джерелом, можна сказати, є посилання на вас з сайтів ваших конкурентів. У реальності, як ви самі розумієте, наблизиться до ідеалу врядче  можливо. Тому найчастіше посилання закуповуються у близько тематичних, і тематичних, якщо пощастить сайтах. Саме такі посилання мають найбільшу цінність. І зовсім не мають цінність часто пропоновані деякими оптимізаторами "прогони по каталогах". Це все одно, що відкрити бюро перекладів на продуктовому ринку. Людей навколо багато, але навряд знайдеться замовник.

- Заспамленість. Трапляється таке, що сайти, що надають рекламні площі під посилання настільки переповнені ними, що на одній сторінці може розміщується 3 і більше посилань. Користі від посилань з таких ресурсів мало, тому що а) авторитет сторінки в рівній мірі розсіюється між усіма сайтами-реципієнтами, не приносячи конкретної користі нікому б) є ймовірність, що такий донор через якийсь час потрапить у спам-фільтр пошукових систем. Завдяки таким неякісним торгівцям посиланнями і ваш сайт може втраити позиції.

- Авторитетність сайту-донора. Також важливий показник якості ресурсу. У Google і Яндекс є відповідні показники авторитетності ресурсу звані PR (у Google) і ТИЦ (у Яндекс). Відповідно, чим вище даний показник у сайту, на якому розміщена ваше посилання, тим краще. Авторитетність сайту в значній мірі впливає на позиції в пошуковій видачі. Відповідно донор передає реципієнту свій авторитет і ваші позиції також піднімаються. Вартість розміщення на авторитетних сайтах коштує відповідно.

МИ ГОТОВІ ЗРОБИТИ

 організувати закупівлю якісних посилань на ваш сайт
просунути посиланнями пошукові фрази
підвищити авторитетність і відвідуваність вашого сайту

  Наш проект розпорядженні спеціальними інструментами аналітики для аналізу сайтів-донорів, тому гарантуємо розміщення вічних посилань на ваш ресурс на якісних, авторитетних сайтах строком на 1 рік і більше.

 

 

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



, , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,