Передумови пошукового просування 

 Ряд технологічних проривів минулих 25 років сприяли тотальної інформатизації та глобалізації світової економіки. Найбільш значимі з них:
1) Масове використання комп'ютерів, завдяки здешевленню інформаційних технологій
2) Розвиток нового, всесвітнього каналу комунікації - мережі Інтернет
Завдяки цим двом факторам сьогоднішній бізнес зобов'язаний сприймати реальність такою як вона є, а саме:

• інтернет вже втягнув і продовжує залучати до себе величезну кількість користувачів

• інтернет на сьогоднішній день є наймасовішим, вільним, відкритим, популярним і зручним засобом комунікації між продавцем і покупцем

• будь-яка поважаюча себе компанія, організація, публічний діяч обов'язково повинні бути представлені в інтернеті за допомогою сайту

• будь-яка комерційна компанія зацікавлена ​​в освоєнні нових каналів збуту і нових способів комунікації з клієнтами

 Багато бізнесменів, розуміючи вищеперелічені реалії, давно запустили або запускають сайти своїх компаній, у вигляді сайтів-візиток, інтернет-магазинів, порталів, а у багатьох на сьогоднішній день інтернет-ресурс є головним джерелом укладання комерційних угод.
 Цілком природно, що в силу все тих же реалій велика кількість бізнесменів і стартапів прагнуть побудувати свій бізнес в інтернеті і в зв'язку з цим останнім часом конкуренція з офлайн перемістилася в онлайн. Відкритість і рівні можливості ущільнили ринок е-комерції настільки, що зараз немає ні найменшої проблеми щось "купити", "продати", "замовити" через інтернет і здається що пропозиція значно перевищує попит. Але не варто зневірятися, просто настав час використовувати нові можливості просування свого бізнесу.

Навіщо потрібно пошукове просування

 SEO - це комплекс заходів, спрямованих на пошукове просування сайту в інтернеті з метою отримання більшого числа відвідувачів.
 Раніше купували на ринку торгові точки поруч з потоком найбільшої кількості людей. Тепер купують цільовий трафік. Раніше орендували торгові майданчики в торговий центрах. Тепер орендують платформи для інтернет-магазинів. Раніше створювали рекламні вивіски. Тепер замовляють WEB рекламу.

Ефективне пошукове просування

 Управляти бізнесом можна по-різному, у тому числі і бізнесом онлайн. Ви будете праві, якщо думаєте, що сайт не повинен хаотично плавати по океану інтернету. Будь-яка справа вимагає управління. Не виняток і комерційний сайт. На які питання зазвичай відповідають якщо, наприклад, планують відкрити справу? Що я буду продавати, хто мої покупці, де розмістити торгову точку, скільки заробітку принесе бізнес, де взяти стартовий капітал і т.д. Планування роботи сайту означає відповіді на не менш важливі питання:

• як мене знайдуть в інтернеті
• чому відвідувачам буде цікавий мій сайт
• як напрацювати постійних клієнтів і заслужити лояльність
• як зробити, щоб мене запам'ятали

 Цими та іншими питаннями займаються продвіженцев сайтів в інтернеті - SEO.
 Фахівці нашої компанії здатні розробити ефективну стратегію просування для вашого сайту в інтернеті і реалізувати її на практиці. У своїй методиці наші SEO використовують перевірені методи, що дозволяють вміло балансувати між ефективним залученням відвідувачів на сайт і лояльним ставленням до сайту пошукових систем:

Пошукове просування - ряд заходів щодо внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту, спрямованих на залучення і утримання відвідувачів на сайті. У даному контексті не виключений запуск нового сайту з привабливим дизайном і оптимізованим кодом для компаній, які давно »не здували пил" зі свого ресурсу.

Копірайтинг - написання унікального, корисного з точки зору відвідувачів контента по тематиці сайту з метою збільшення в індексі пошукових систем.

Нарощування посилальної маси - розміщення посилань на сайт, з метою збільшення ймовірності переходу з інших сайтів на ваш, а також з метою підвищення авторитетності сайту в очах пошукових систем.

Висновок

В Україні зареєстровано 640 тис. Доменних імен і їх кількість з кожним роком збільшується. Бути першим серед такої маси сайтів складно і навіть неможливо, особливо якщо вашому сайту менш 3-х років. У той же час ми всі розуміємо, що Інтернет не зникне з нашого життя, а навпаки буде проникати все глибше в наше суспільство. Що ж, нічого не робити? Запитаєте Ви. Рішення за вами - відповімо Ми.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,