НАВІЩО НАМ ВСІМ ЦЕ ПОТРІБНО?

Ми б хотіли, щоб результати наших маркетингових досліджень відкрили для вас секрети успіху, зробили вас успішним бізнесменом, а наші послуги продавалися із завидною частотою. Але так не вийде. Це не спрацює з кількох причин:

1) Ми поважаємо своїх замовників, тому не обіцяємо зробити неможливе
2) Ми хочемо, щоб нам платили за хорошу роботу, а не за порожні обіцянки
3) Якщо б ми знали, як заробити мільйони, то зробили це самі

Замість цього ми пропонуємо вам якісну роботу в галузі дослідження і аналізу ринків України та Росії з метою отримання достовірних даних про перспективу і загрози для вашого бізнесу.

НАША РОБОТА СКЛАДАЄТЬСЯ З

ЗБІР І АНАЛІЗ ІНФОРМАЦІЇ

Умовно джерела інформації розділені на реальні і віртуальні. До реальним джерелом ми відносимо інформацію, отриману від живих людей в ході опитування, анкетування, інтерв'ю, телефонної розмови. Серед наших респондентів мало президентів компаній і ТОП-менеджерів, як можеть бути, вам хотілося б. Люди такого рівня зайняті і недоступні, як і Ви, особливо для інтерв'ю, особливо для задушевних розмов на користь конкурентам. Але ж і не вони є вашою цільовою аудиторій. До того ж серед них може бути багато маніпуляторів і дезінформаторів. Так що це й на краще.
До віртуальних джерел ми відносимо дані з мережі інтернет: сайти, соціальні мережі, каталоги, дані інтернет-статистики, інші відкриті джерела інформації. Співвідношення реальних / віртуальних джерел інформації приблизно 30/70.

КОНСОЛІДАЦІЯ ДАНИХ

Наше завдання - надати клієнту інформацію в зручному для перегляду вигляді. Тому вся зібрана в ході дослідження інформація проходить консолідацію і угруповання. Одну і ту ж інформацію, особливо статстііческую, ми представляємо в різних вимірах, для її всебічного сприйняття. У дослідженнях ми робимо ухил саме на статистичну інформацію, тому що більше довіряємо цифрам, а не словам і припущеннями.

ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ

Наша робота виконана, коли замовнику надані підстави вважати, що розвиток бізнесу або ринку піде по певній траєкторії. Звичайно, в звіті ми даємо свої суб'єктивні висновки, але на базі об'єктивної інформації. При цьому не схиляємо замовника дослідження на будь-яку сторону. Зі свого боку також пропонуємо замовнику стратегію просування бізнесу в інтернеті як в основний для нас професійній області просування. За бажанням замовника може бути вироблена стратегія просування товару, бренду, компанії за допомогою пошукової оптимізації інформаційного ресурсу замовника.

ЯКА ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ У ЗВІТІ

 • Аналіз стану ринку
 • Прогноз розвитку ринку
 • Оцінка необхідного обсягу інвестицій та періоду окупності
 • Аналіз ризиків
 • Аналіз споживачів
 • Кластеризація потенційних клієнтів
 • Аналіз діяльності конкурентів (ТОП 10)
 • Розробка стратегії просування

НАША РОБОТА ТРИВАЄ

Звіт про маркетингове дослідження зазвичай готовий через два тижні. У рідкісних випадках, при замовленні великих досліджень і особливих вимог до деталізації даних звіт може бути готовий через місяць, але не більше.

НАША РОБОТА КОШТУЄ

Стандартний звіт - 650 у.о.
Звіт з ексклюзивними джерелами інформації - від 1000 у.о.

Для оцінки або замовлення дослідження заповніть і отпрвьте нам анкету прикріплену нижче.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

 • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
 • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
 • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
 • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
 • DIGITAL MARKETING


, ,