Сайт - обличчя компанії. Немає сайту - немає компанії. Поганий сайт - погана компанія.

 Так мислить більшість людей при купівлі товарів чи пошуку ділових послуг через інтернет.
 Наша компанія надає послуги з формування рекламної та PR-стратегії в мережі інтернет. Дана пропозиція цікаво, насамперед компаніям, що просувають нові бренди на ринок, піклуються про формування позитивного образу товару (послуги) в інтернеті. PR-стратегія включає комплекс заходів спрямованих на просування і утримання позицій сайту в пошукових ресурсах, створення успішного образу компанії, зацікавленої в довгостроковому і якісному обслуговуванні клієнтів.

Пропонована нами PR стратегія в Інтернеті базується на:

ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ Вихід сайту за ключовими фразами у ТОП 1-30 пошукових систем Яндекс і Google.

СТРАТЕГІЯ УТРИМАННЯ КЛІЄНТІВ НА САЙТІ Утримання клієнтів на сайті не менш важливе завдання ніж залучення. Авторитет сайту росте в очах пошукових систем завдяки аналізу поведінки відвідувачів на сайті. Дуже поганим вважається результат перегляду відвідувачем однієї сторінки менш 15 секунд і загальним перебуванням на сайті менше однієї хвилини. Це свідчить про нерелевантність відкриваної з пошуку сторінки або про низьку якість інформації

ЮЗАБІЛІТІ-ТЕСТУВАННЯ Ще це можна назвати турботою про відвідувачів. Так, можливо відвідувач ресурсу ще нічого не купив, чи не замовив, але ваше завдання як мінімум не викликати роздратування незручною структурою сайту, а краще зробити процес навігації зручним і простим. Врячи зараз комусь сподобається інтернет-магазин без фільтрів, з маленькими фотографіями товару, функції лайків по товару т.і. Ваше завдання "катати" користувача по сторінках сайту так само легко як ковзає серфер по хвилях.

БОРОТЬБА ЗІ СКАРГАМИ І ВІДМОВАМИ Ми подбаємо, щоб на вашому сайті було місце для скарг і виплеску негативної енергії покупця. Це також дуже важливо. Нехай краще правду напишуть вам, ніж будуть її вихлюпувати в текстовій формі по всьому інтернету. Коректні відповіді, розгляд скарг, претензій клієнтів безумовно підвищать клієнтоорієнтованість та лояльність споживачів.

ПІДТРИМКА РЕПУТАЦІЇ КОМПАНІЇ Думка про компанію формується не тільки показниками про кількість відвідувачів в день, ТІЦ і PR сайту. Покупці дуже люблять обговорювати на різних форумах і сайтах продавця, сервіс, доставку, якість та інше. Ігнорувати даний тип комунікації невірно. За допомогою незалежних думок в інтернеті якраз і формується ореол компанії. Ми вважаємо, що позитивні і негативні, а особливо негативні відгуки повинні відстежуватися і спростовуватися, або пояснюватись у коректній і толерантній формі.

 МИ ГОТОВІ ЗРОБИТИ

  Розробити інтернет-стратегію Вашої компанії для просування і формування віртуального позитивного образу компанії або працювати за розробленою вами PR стратегією, дотримуючись корпоративних правил і стандартів. PR включає в себе SEO, веб-рекламу, присутність у соціальних мережах, відгуки на форумах та інші методи, що зміцнюють віртуальний фундамент Вашої компанії. PR-стратегія - найбільш повний комплекс заходів, що забезпечує повноцінний, всебічний розвиток компанії в Інтернеті.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,