Купівля продуктів онлайн - сучасний підхід до шопінгу

Кожна людина перед тим як щось купити дізнається про товар. Люди так досконально вивчають параметри телефону, якщо збираються купити новий гаджет, але часто зовсім не розуміються на продуктах, які купують в магазині. А адже телефон ми не їмо ...
Ви здивуєтеся, але зовсім небагато людей правильно вміють купувати продукти. Пройтися по магазину і набрати повний кошик продуктів не складне заняття. Але в силу низької культури багато хто не вміють вибирати.

Що ми хочемо сказати?

Ось наприклад пріоритети німців під час виборів товару в магазині: склад, ціна, близькість регіону виробництва, екологічність.
Пріоритети наших покупців: ціна.
Наш покупець бідний не тільки кишенею, а й ментально. За інших рівних умов ми готові купити товар на 20 копійок дешевше незважаючи ні на що.
Але принцип вибору продукту за ціною не найправильніший спосіб поповнення продовольства.
Багато і багато продуктів містять в складі не мало добавок, які називаються в народі хімією, яка погано впливає на

- шлунково-кишкового тракту
- Шкіру, волосся і нігті
- артеріальний тиск
- стан судин (через холестерину)
- кістки і скелет
- насиченість організму вітамінами і мінералами
- загальний тонус організму

ІНШИХ ПРОДУКТІВ У НАС НЕМАЄ

Якщо не купувати продукти в магазині, які всі погані, то де брати гарні? Перш за все викресліть зі списку покупок свідомо шкідливі продукти незалежно від виробника і країни виробництва: чіпси, снеки, солодкі ненатуральні газовані напої, ковбаса, енергетичні батончики.

Йдемо далі. Якщо склад простого печива довгий як простирадло, поцікавтеся аналогічним продуктом іншого виробника. Можливо імпортного. До слова сказати імпортні продукти харчування також доступні нашим покупцям в тому числі через онлайн-магазини, наприклад, як ось це https://good-product.kh.ua/ua/.

Шукайте невеликих виробників молочної і м'ясної продукції з вашого регіону. Останнім часом користуються попитом локальні виробники, продукцію яких можна знайти в міні-магазинах фірмової торгівлі.

Перейдіть з не корисних продуктів на корисні. Замість шоколаду і цукерок купите пастилу або сухофрукти. Снеки і чіпси можна замінити на горіхи, фісташки, суху рибу.

Жирне м'ясо можна замінити на більш дієтичну і багату білком рибу, в тому числі екологічно-чисту океанічну (тунець, сардини).
На сніданок замість бутерброда з ковбасою можна з'їсти вівсяну кашу з горіхами, злаками, сухофруктами.

Як ви розумієте всі ці звички не справа одного дня. Завжди простіше нагодувати себе і дітей доступною але не корисною їжею. А все починається в супермаркеті, коли ви берете порожній візок і набиваєте її без розбору різними продуктами.

Піклуйтеся про своє здоров'я і вчіться харчуватися правильно своїх дітей.

Другие материалы из этой категории: « Індивідуальні або групові курси навчання в 1С

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,