Індивідуальні або групові курси навчання в 1С

Ділюся своїм досвідом освоєння азів програми 1С. Я представник малого-середнього бізнесу і у мене були завдання автоматизації обліку. Яким шляхом я йшов і як домігся результату, ділюся з вами.

Колективні або індивідуальні курси ?

Колись близько двох місяців я відвідував мовні курси з англійської. Мені це нагадувало заняття в школі. Викладач працює з тими хто-хоч щось знає. Після двох місяців марно витраченого часу я зрозумів що мені потрібен репетитор, який зможе займатися зі мною в індивідуальному порядку. Індивідуальні заняття коштували дорожче, але усваеваемость матеріалу і рівень знання мови ріс з кожним заняттям.

Вивчення мови - досить витратна за часом заняття. На вивчення можуть піти місяці і роки.
Зовсім по-іншому складалися курси навчання в програмі 1С. Одного разу настав момент, коли моєму бізнесу стало необхідно працювати по налагодженій системі. Вирішив закрити завдання за допомогою установки програми 1С. В принципі виявилося не складно купити коробку, проинсталлировать з диска програму на ПК. Але далі стартовий помічник програми 1С почав задати специфічні питання відповіді на які обов'язково потрібно було дати, тому що без них не можна почати працювати в програмі. В ході налаштування програми я щось Понатискавши, то на що не знав як правильно відповісти або вказати параметри програми вказав навмання. У підсумку так я і почав вести облік свого бізнесу (інтернет-магазин) в 1С. Мені здавалося що я роблю все більш-менш правильно, що програма виявилася не такою вже складною, скоріш за все і що для ведення обліку зовсім не обов'язкова наявність кваліфікації бухгалтера.

НЕЗНАННЯ - СИЛА

Ключове слово попереднього абзацу, з якого ви, читачі повинні винести урок "мені здавалося". Дійсно, я думав що веду в 1С облік правильно, але коли прийшов час підвести підсумки діяльності за місяць, то зрозумів що є деякі труднощі.
труднощі:

- не розраховуйте собівартість в документах продажу
- звіти чомусь виводили всі фінансові показники в доларах
- я не розумів який товар який постачальник мені привозить
- структура моїх довідників була хаотичною і непродуманою
- я не знав що для закриття місяця потрібно виконувати додаткові операції
- інша дрібна, але важливе (вже не пам'ятаю)

У підсумку я зрозумів, що самостійно мені в цьому не розібратися, а якщо і так, то на це піде багато часу, якого немає у молодого підприємця. В інтернеті я знайшов контакти фахівця з 1С, з яким обговорив ситуацію, що склалася в моїм обліком. Ми домовилися, що 1С-ки підключатися і віддалено подивляться помилки в налаштуваннях програми та інші нюанси, які необхідно виправити. Також порекомендували пройти індивідуальні курси навчання по 1С, щоб краще розібратися в програмі, розширити свої знання про функціональність і можливості 1С.
Оскільки часу на відвідування групових курсів у мене не було, та й ефективність з власного досвіду групових занять залишала бажати кращого, погодився кілька годин приділити підвищенню кваліфікації за програмою 1С та ось що я освоїв:

- ведення довідників (елементи, ієрархія, властивості)
- створення і проведення документів
- настройка прав доступу до документів
- формування різних звітів
- нові властивості програми: штрихкодування, оновлення, архівування
- обов'язкові процедури для закриття місяця
- управлінські звіти

За підсумком проходження індивідуальних курсів по 1С я став ефективніше вести свій бізнес. Став розуміти що і для чого я роблю в програмі. А в разі, якщо знову стикаюся з незрозумілою ситуацією, то звертаюся до моїх знайомих 1С-кам і ми разом розбираємося і вирішуємо всі питання.

Окремо відзначу також те що мені сподобалося найбільше - це те що кількість годин на навчання я встановлював сам для себе за внутрішнім відчуттям досить чи ні мені отриманих знань. З боку викладача 1С не було ніякого тиску на додаткові заняття або розтягування матеріалу за часом.
Загалом я вдячний людям, які не дивлячись на те що ми знаходимося на відстані змогли віддалено налаштувати мені програму, навчити мене і надавати підтримку в зручний для мене час.
За посиланням "Індивідуальні курси 1С" ви можете перейти на сайт цих хлопців та вирішити свої питання, якщо в цьому є потреба.

Оставить комментарий

Заполните обязательные поля отмеченные звездочкой (*)

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,