Чому інтернет не безкоштовний?

  Напевно, ви одні з тих, чию світлу голову відвідувала думка «Чому інтернет не безкоштовний?». Задавши таке запитання оточуючим, ви швидше за все почуєте, що Інтернет безкоштовний, а платний доступ. А також вам пояснять, чому доступ платний. Тому що для організації доступу в інтернет інтернет-провайдери несуть певні витрати на обладнання, кабелі, монтаж комунікацій, персонал, і все це якось повинно окупатися. Так і є. Провайдери несуть витрати для організації доступу абонентів до інтернету. Але навряд чи вам пояснять чому, наприклад, такі канали комунікації як FM радіостанції, ефірні телеканали безкоштовні? Але ж вони також несуть витрати на організацію студій, закупівлю обладнання, оренду частот та інше.

Чому платить Споживач, а не Джерело?

 В усіх сферах діяльності завжди за представницькі послуги платить вигодонабувач, а не споживач. Фактично, щоб бути представленим у будь-якій із сфер діяльності потрібно нести витрати на оренду, організацію, закупівлю. Але всі ці витрати перекриваються за рахунок прямих покупців послуг, товарів. Ми підкреслюємо - прямих покупців, а не всіх хто бачить і знає про послугу, товар. Ви можете собі уявити магазин, де за вхід беруть гроші або вулицю з рекламними білбордами за перегляд яких з пішоходів також беруть гроші? Вулиця, магазини безкоштовні для користування, не дивлячись на те, що колись на їх будівництво, організацію витрачалися значні кошти. Ви можете зайти в магазин, нічого не купити, вийти і з вас не візьмуть гроші за відвідування. За рекламний банер на вулиці, за магазин, розташований у центрі міста платить власник, а не відвідувач.

 А тепер направимо хід наших думок до оплати за доступ в інтернет. Хіба справедливо те, що користувачі платять за доступ до інтернету, якщо при цьому не є прямими вигодонабувачами? Хіба користувачі заробляють на рекламі в інтернеті, продають товари, послуги? Ні. В інтернеті заробляє певне коло людей за допомогою своїх сайтів, торгових майданчиків, реклами  та інше. А чим відрізняється віртуальний простір з контекстною рекламою від звичайної вулиці з рекламними банерами? Глобально нічим. Так чому ж доступ в Інтернет оплачують користувачі, а не власники сайтів і прямі вигодонабувачі?

Хто буде оплачувати інтернет у майбутньому?

 Дану несправедливість вирішить, звичайно, час. Ми вважаємо, що доступ в Інтернет у найближче десятиліття (до 2030 року) стане безкоштовним. Все стане на свої місця. Оплату доступу здійснюватимуть прямі вигодонабувачі. Інтернет зараз - це, перш за все, величезний, постійно зростаючий ринок споживачів. І компанії, представлені в інтернеті, безпосередньо зацікавлені у безперешкодному потоці споживачів на свої сайти, тому у майбутньому будуть зобов'язані і сплачуватимусть доступ до інтернету за своїх споживачів. Як буде вимірюватись оплата? Можливо за трафіком або за кількістю відвідувачів, по фізичному обсягу сайту. Але разом з безкоштовним інтернетом з'являтимуться платні джерела (сайти), де буде стягуватися плата за перегляд фільмів, інформації, передплачені послуги та інше. Таким чином, інтернет повністю безкоштовним, на жаль, ніколи не буде.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,