DIGITAL MARKETING - ЦИФРОВИЙ МАРКЕТИНГ

  На даний момент точно не можливо визначити на якому етапі споживач приймає рішення про покупку чого-небудь в інтернеті, але точно відомо, що на споживача можна вплинути за допомогою інформаційного підживлення, стимулюючи таким чином здійснення покупок. Поки що маркетологи не навчилися безпосередньо залазити у мозок споживача і програмувати нейрони людського мозку на вчинення тих чи інших дій, тому до цих пір використовуються відносно чесні методи впливу на психіку людини з метою впливати на прийняття рішень. Ми говоримо відносно чесні, тому що сучасні технології практично впритул наблизилися до вивчення природних методів формування потреб людини і поки що експериментально, але вже здатні на найнижчому рівні впливати на людину. Можна сказати і по-іншому. За рахунок багаторівневого проникнення технологій у наше життя digital маркетологам стало простіше застосовувати технології продажів онлайн на практиці. Дані методики отримали назву - digital marketing.

DIGITAL MARKETING - класичний маркетинг, який використовує новітні канали комунікації з потенційним клієнтом, такі як: інтернет, цифрові медіа, інші об'єкти, що функціонують на основі цифрових технологій (гаджети, бокси, POS-термінали, екрани).

 Як бачите digital marketing включає у себе не один, а кілька каналів комунікації, що прокладає пряму дорогу до суб'єкта впливу - споживача. Головна перевага цифрового маркетингу у тому, що він піднявся на щабель вище щодо взаємодії з цільовою аудиторією. Саме технології народжують інновації у маркетингу і рекламі, і, зрозуміло, фахівці товарного просування це розуміють і зараз активно освоюють, використовують, розвивають ці напрямки, щоб йти у ному з часом, формуючи у маркетингу нову цифрову технократичну спільноту. Ми не хочемо вас детально поглиблювати у тему технологій, як з'явився інтернет, чому комп'ютер зараз практично у кожного в кишені та інше. Це не мета даної публікації і швидше за все ви самі прекрасно розумієте весь ланцюжок розвитку технологій. Далі ми розглянемо основні напрямки digital маркетингу і користь, яку приносять цифрові технології для бізнесу.

SEO - всім добре знайоме слово, яке для звичайного користувача інтернету означає «розкрутка сайту» або «вихід у ТОП». У цілому, так, власнику бізнесу або звичайнму користувачу про дану технологію досить знати лише те, що вона підвищує продажі в інтернеті, приваблює відвідувачів на сайт, збільшує конверсію та. інше. А ось яким чином ця технологія виконує свої завдання знати як би і не обов'язково. Для кожного бізнесмена важливий результат, а не методи досягнення. Та й про SEO можна розповідати дуже багато, а до кінця оповідання виявиться, що інформація не актуальна, тому що в інтернеті все змінюється дуже швидко. Головне в SEO - залучити цільових користувачів на сайт і подружити сайт з пошуковими системами Google, Яндекс. Така собі тривіальне завдання для людей не з слабкими нервами. Чому зі слабкими нервами не підходять? Тому що взагалі то пошукове просування - це не швидко, не дешево і без 100% гарантій. Ні, ми не переконуємо вас що SEO - це марна трата грошей. Не поспішайте з висновками. По-перше, ніхто не може гарантувати успішно або неуспішно ваш сайт буде взаємодіяти з пошуковими системами, тому що пошукові системи самі по собі, а ваш сайт в інтернеті сам по собі. По-друге, щоб успішно продавати в інтернеті, потрібно займати хороші місця. Кого бачать у того і купують. Тому не вживати ніяких заходів по пошуковому просуванню не означає зберегти гроші, а значить не скористатися можливістю бути знайденим і купленим.

MEDIA - дуже потужний і відносно мало освоєний канал взаємодії продавців зі споживачами. Ми не говоримо зараз про різнорідний розважальний аудіо-відео-контент, яким вщент забит увесь інтернет. Ми хочемо сказати, що зараз компанії приділяють мало уваги відео-контенту, а даремно. Людина ледача і більше розташована до перегляду, а не читання. Використання, наприклад, власного каналу на YouTube дозволить компанії ділиться новинами, дослідженнями, аналітикою, рекламувати товари, розповідати і показувати як ними користуватися. Фактично YouTube канал - це персональний телеканал тільки в інтернеті. Показуйте що хочете і як хочете, звичайно, у рамках дозволеного законодавством.

POSTING - не новий і вже не такий ефективний напрямок didgital-маркетингу який носить злегка нав'язливий характер взаємодії з потенційними і діючими покупцями. До даного виду цифрового взаємодії відносяться: розсилки на e-mail, повідомлення на телефони, реклама у соціальних мережах. Даний метод хороший був тим, що дозволяв, наприклад, на e-mail клієнта вислати найбільш повну комерційну пропозицію, що у повній мірі розкриває його привабливість. Ми говоримо БУЛО, тому що методом розсилки почали занадто зловживати і зараз будь-які пропозиції що надходять на пошту розглядаються користувачами як СПАМ незалежно від характеру, змісту і цінності інформації.

DIGITAL OBJECT - для тих, хто шукає споживачів, яких немає в інтернеті. Це можуть бути цифрові екрани-білборди, POS-термінали, реклама на ефірних телеканалах і т.д. Підхід тут такий - чим більше людей побачить, тим більша ймовірність конверсії. Використовуються в основному для розкрутки брендів і підтримки іміджу компанії.

 Більшість didgital-маркетологів розглядають зараз Інтернет у якості основного рекламного носія, а пошуковий маркетинг основним методом збільшення продажів для середнього та малого бізнесу. Але не варто комерціалізувати всю інформацію. Часом некомерційна інформація здатна залучити споживачів до вашої компанії швидше, ніж будь-які маркетингові вишукування і виверти. Хороший приклад компанія Google зі своїми фірмовими анімаціями (дудл) приурочені різним подіям і святковим дням. На них цікаво подивитися, іноді ними можна навіть пограти. І основний посил в даному випадку компанії Google не заробити на вас, а просто розважити, підняти настрій, створити асоціацію позитивного з їх сайтом. І погодьтеся, такий некомерційний підхід працює і це іноді варто більшого, ніж просто банальна реклама.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,