Навчання рекламі і самостійному просуванню сайту в інтернеті

 Немає нічого дивного в тому, що власники сайтів хочуть самостійно просувати свій сайт в інтернеті. Причин тому кілька:
1. Просування сайту своїми руками дешевше і якісніше. Ми не хочемо сказати, що компанії, що займаються пошуковим просуванням, ведуть проекти своїх клієнтів абияк. Ні в якому разі. Але все ж таки SEO-агенції - це масове виробництво. Як би там не було у компанії, що займається професійно SEO всі процеси поставлені на масовий потік, а значить час, що приділяється кожному проекту скорочується, у міру збільшення клієнтської бази. І як наслідок втрачається якість.
2. Ви вчитеся не технічним навичкам, а навичкам продажів в інтернеті. Просування - це перш за все продажі. Хто, як не власник ресурсу зацікавлений у більш якісній монетизації свого онлайн-бізнесу. Тільки власник ресурсу знає на 100%, який саме асортимент товарів або послуг зараз затребуваний на ринку і що саме потрібно зараз продавати і просувати в інтернеті. Власник бізнесу оцінює просування з точки зору отримання вигоди, а не з точки зору «чим вище в ТОП, тим крутіше». SEO-спеціаліст в цьому відношенні лише технічний консультант, технар, який добре розбирається в коді і пошукових алгоритмах і буде рухати що завгодно, лише б показати гідний результат своєї роботи. У ТОП можна висунути що завгодно, але не все, що завгодно дає заробіток.
3. Ви можете застосовувати отримані знання на кількох своїх ресурсах. Дуже часто доводиться зустрічатися з ситуацією, коли підприємці для просування окремого сегмента товару або бренду купують окремий домен і запускають окремий сайт. Можливо, таким чином, намагаються входити на ринок з чистого аркуша, як нова бездоганна компанія, а можливо, щоб легше було керувати різними контурами бізнесу. Це не так важливо. Важливим є те, що навчившись самостійно просувати один сайт, ви зможете так само добре просувати і інші свої сайти.
4. Розбиратися у важливому питанні не просто круто, але і корисно. Вважаємо, більшість власників сайтів погодиться з нами у тому, що інтернет увійшов в наше життя якщо не на завжди, то надовго і дуже масово. А раз це так, то ви, як людина бізнесу, як ділова людина категорично зобов'язані знати і розбиратися в останніх тенденціях інтернет-технологій, комунікацій, техніках продажів. Навіть якщо ви самостійно не плануєте займатися просуванням, ви повинні вміти грамотно поставити завдання маркетологу, SEO-фахівцю і мати чітке уявлення як витрачені гроші на просування позначаться на результатах бізнесу.
5. Це може стати вашою професійною діяльністю. Буває так, що коли чимось фанатично захоплюєшся, це поступово стає основною діяльністю, витісняючи всі інші заняття. Знання обов'язково монетизуються при правильному використанні, особливо, якщо ці знання актуальні, корисні. А актуальність SEO та WEB-реклами зараз не викликає сумніву, тому що цим зараз зайняті практично всі власники сайтів, які хочуть успішно продавати і заробляти в інтернеті.
Навіщо це взагалі потрібно? Запитаєте Ви. Знання за плечима не носити - відповімо ми. До того ж, хто знає, де може стати у нагоді такий унікальний і затребуваний у наш час досвід, та плюс підкріплений практикою. Отримані на навчанні навички можуть стати в нагоді:

а) при просуванні власного ресурсу
б) при просуванні інших ресурсів на платній основі

Сподіваємося, наших аргументів достатньо, для того щоб ви зацікавилися технологією SEO для власного блага. Хоча, напевно, це дурне припущення в кінці статті, яку ви дочитали до кінця. В іншому випадку ви б зупинилися на перших двох абзацах))

 

Оставить комментарий

Заполните обязательные поля отмеченные звездочкой (*)

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,