Як заробляти на сайті и без сайту в інтернеті


 Деякі наївно вважають, що в інтернеті все безкоштовно. При цьому інші наївно вважають, що в інтернеті можна заробити без вкладень. Щось є суперечливе в цих двох міркуваннях? Як тут не згадати слова кота Матроскіна з мультфільму «Канікули у Простоквашино»: Щоб продати що-небудь непотрібне, треба відразу купити що-небудь непотрібне. Як в такому випадку в інтернеті заробити, якщо в нього ніхто нічого не вкладає. Або вкладає? Давайте спробуємо розібратися хто, на чому, і як заробляє в інтернеті.
Всіх людей, які хочуть заробити в інтернеті, можна розділити на дві категорії:

    - власники сайтів
    - користувачі (не власники сайтів)

Ми опишемо найпопулярніші способи заробітку в інтернеті для обох категорій і розповімо, як це робити.

ЗАРОБІТОК НА СВОЄМУ САЙТІ

1. Заробіток на рекламі. Мабуть, найпопулярніший вид заробітку за допомогою власного сайту. Що власне з себе представляє? Ви здаєте в оренду місце для реклами, встановлюючи на своєму сайті спеціальний рекламний модуль, наприклад, компанії Яндекс або Google. У обох пошукових систем для власників сайтів є спеціальні програми для учасників рекламної мережі - РСЯ (рекламна мережа Яндекса) у Яндекса і GoogleAdSanse - у Google. Заробіток нараховується на кліки по рекламних блоках. У рекламних блоках показується контекстне оголошення (текст з посиланням) або банер. Середній заробіток 10 центів з кліка. Клікабельність 2-3 відсотка від загального показу банера (оголошення). Клікабелность залежить від місця розташування рекламного блоку. Більше продавані місця - вгорі і права сторона сайту. Приблизний заробіток в місяць неважко порахувати з розрахунку 3% відвідувачів * 0,10 у.о. Наприклад, сайт з 500 відвідувачами в день здатний заробити за місяць:
500 (сел. В день.) * 30 (днів) * 0,03 (3% кліків) * 0,10 у.о. = 45 у.о.
Для участі в рекламній мережі Яндекса необхідно мати мінімум 300 унікальних відвідувачів в день.
Нерідко власники сайтів здають рекламні площі сайтів самостійно, не вдаючись до послуг Яндекс і Google. В цьому випадку оплату беруть за покази (1000 показів), а не за кліки. Плюс даного методу заробітку в тому, що вам не потрібно виводити гроші з платіжних систем, ви безпосередньо отримуєте замовлення на рекламу від рекламодавця.
2. Партнерські програми. Ваш сайт може брати участь у вигідних програмах: реферальні посилання, бонусна програма, розміщення платних посилань. Даний вид заробітку передбачає розміщення на сайті інформації рекламного характеру з посиланням на сайт-джерело інформаційного пропозиції. Банальний продаж SEO-посилань у даному контексті також здатний принести непоганий заробіток. Залежно від тематики, авторитету і відвідуваності сайту ціна на посилання може коштувати від 1 до 200 у.о. Для продажу посилань з сайту часто використовують біржі посилань типу: Sape.ru, trastik.com.
3. Заробіток від самої діяльності сайту. Можливо найдовший і не найприбутковіший, але найправильніший спосіб заробітку на власному ресурсі. Обмовимося, що ресурси в інтернеті спочатку діляться на два типи: 1) створюються і розкручуються в інтернеті з метою подальшого заробітку на рекламі та іншої монетизації 2) створюються як допоміжний канал збуту для працюючого бізнесу. Не виключені і симбіози обох типів, в разі якщо основний вид бізнесу не приносить повноцінного заробітку, а сайт користується гарною популярністю в мережі.
Чому цей спосіб найправильніший? По-перше, ви не засмічуєте свій сайт рекламою і в очах відвідувачів виглядаєте більш презентабельно. По-друге, заробітком на рекламі можна вбити сайт, знизивши його в рейтингах пошукових систем. Виняток - сайти з постійною аудиторією (новинні сайти, форуми, соціальні мережі). Після втрати авторитету сайту загубиться і заробіток на рекламі, і сам ресурс перетвориться в смітник.

ЗАРОБІТОК БЕЗ СВОГО САЙТУ

1. Кліки, відвідування сайтів, коментарі. В інтернеті постійно хтось щось розкручує, просуває, виводить в ТОП. На цьому побудований весь інтернет. Тому знайшлися умільці, які організували групи людей, завданням яких є відвідування певних сайтів, серфінг по сайтах, кліки, репости і таке інше. Тобто задача зводиться у накрутці поведінкових факторів реальною людиною. Для заробітку за даним напрямком не потрібно особливих навичок. Досить комп'ютера, доступу в інтернет і уміння користуватися інтернетом. Заробіток на даній діяльності невеликої 40-50 у.о. / Міс., Проте він не вимагає багато часу - 3-4 години на добу. Замовниками даного виду робіт в інтернеті є агентства з просування і розкручування сайтів в інтернеті.
2. Копірайтинг. У наш час став дуже популярний і дуже дохідний вид заробітку - 200-350 у.о. / Міс. Що від вас вимагається? Потрібно написати статтю на задану тематику, що відповідає певним критеріям: унікальність, обсяг, кількість ключових слів.
З копірайтінгом може впорається будь-який, у кого є здібності до написання оглядових або оповідних статей. Існують біржі, де можна викладати на продаж свої готові статті: advego.ru, etxt.ru. На цих сайтах у авторів статей є власні рейтинги, від яких залежить ціна роботи. Ціна середньої статті на 3500 знаків коливається від 2 до 20 у.о. Якщо у вас талант до написання статей та техніка набору тексту на комп'ютері дозволяє набирати текст досить швидко - копірайтинг може стати основним джерелом заробітку на життя.
3. Розкрутка ігрових акаунтів. Досить екзотичний, але і прибутковий вид заробітку. Це можна назвати заробітоком на хобі і слабкостях інших людей. Сенс зводиться до вирощування віртуального ігрового аккаунта для онлайн-батлів в World of Tanks, наприклад. Вартість крутого аккаунта коливається в межах 1000 у.о. Але для цього потрібно бути «поверненим» на іграх, а також провести не одну безсонну ніч в битвах за нагороди і трофеї.
4. Участь в опитуваннях. Щодо простий вид заробітку. Організовано чи самі по собі знаходите онлайн-опитування в інтернеті і берете участь в них. Ціна за опитування може бути копійчаної, а може бути гідною (1-2 у.о.). Відповідальності ніякої, але такий же і заробіток.
5. Фабрика «тролей». Є такі нові спільноти в інтернеті, звані інтернет-війська або кібер-війська. Завдання «тролей» - влаштувати словесну перепалку в який-небудь новини на сайті або гілці форуму. Найчастіше у «тролей» кілька акаунтів в соціальних мережах і буває, щоб запалити розмову вони починають бесіду самі з собою. У день залишають по 100 і більше коментарів. Мета діяльності - відхилення розмов від теми, управління громадською думкою, словесні перепалки, відкриті конфлікти і т.д. Заробіток в залежності від кваліфікації 200 і більше у.о. в місяць. Потрапити в таку армію «з вулиці», як ви розумієте важко в силу специфічності роботи. Як правило, «тролі» не знають і ніколи не контактують безпосередньо зі своїм роботодавцем в силу тих же причин. Організовуються в групи з куратором, через якого і фінансуються.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,