Просування сайту ШВИДКО, ЯКІСНО, ДЕШЕВО!

Тільки не робіть ошелешену, від того, що дійсно вірите у можливість швидкого, якісного та дешевого просування сайту в інтернеті. Все виглядає гірше, набагато гірше)))


 Дана стаття не рекламна акція з метою привернути увагу і нав'язати вам послуги пошукового просування. У даній статті ми хочемо розповісти про способи просування, і переконати вас в тому, що як і у всьому нашому житті з трьох ШВИДКО ЯКІСНО НЕДОРОГО можна вибрати тільки два. Які два? На ваш розсуд, звичайно.
 Отже, ваша мета просування сайту в інтернеті. Ви плануєте виводити сайт у ТОП самі або за допомогою SEO-фахівців - не важливо. Все одно шлях, який треба буде пройти вашому сайту однаковий, незалежно, чиї руки до цього докладуться. Далі по пунктах.

ШВИДКО

 Почнемо саме з цього пункту, оскільки спочатку самою особливістю Інтернету і просуванням в пошукових системах зумовлена ​​неспішність. Ми говоримо в пошукових системах, так, саме в них, тому що 80 і більше% трафіку на ваш сайт буде згенеровано саме з пошукових систем. Припустимо, ви швидко хочете зайняти кращу позицію в пошуку «купити ананаси». Вам потрібно зробити це швидко, тому що товар швидко псується, сезонний і їм забитий увесь склад. Що ви можете зробити? Створити картку товару в своєму інтернет-магазині, красивіше, побільше опис і чекати поки ваші ананаси проиндексируется пошуковими системами. Скільки на це може піти часу? Залежно від загального авторитету вашого сайту від 2 днів до 2 тижнів. Google може підхопити сторінку трохи раніше (2-3 дні). Яндекс зазвичай проводить видачу раз в 10 днів. Чи влаштовують такі терміни, коли товар потребує термінової реалізації? Скоріш за все ні. Чи можете ви вплинути на Google і Яндекс щоб вони вас швидше проіндексували і поставили у пошукову видачу. Тим більше немає. Є і ще одне АЛЕ. Навіть якщо ви потрапите швидко в видачу, ТОП 10 вам не гарантований. Є ймовірність того, що тему з ананасами вже давно зайняли конкуренти. Звідси висновок №1. Швидко і в ТОП можуть потрапити тільки ті сайти, у яких вже напрацьовано високий авторитет в очах пошукових систем (високий ТИЦ, PR) або ті, хто працюють в нізкоконкурентним області. Як бути всім іншим запитаєте Ви? Використовувати WEB-рекламу, відповімо ми. Але це НЕ недорого. І ми тільки що підібралися до наступного пункту пошукового просування - НЕДОРОГО.

НЕДОРОГО

 Недорого просунути сайт можна двома способами: 1) займатися просуванням сайту особисто 2) розтягнути бюджет просування. Для першого способу ви повинні володіти відповідними навичками, а пункт другий буде просувати сайт в пошуку дуже довго. Просунути сайт самостійно реально, ми про це писали в одній зі своїх публікацій. Стиснутий до не можна бюджет на просування релевантний такий же і віддачі. Просування буде йти поступово, непомітно. Але в цьому є і свої плюси. По-перше, у вас є можливість коригувати компанію в процесі її протікання. Це дуже зручно в силу швидкозмінних трендів, ринкового попиту. По-друге, нешвидке, поступове просування може бути сприйнято набагато м'якше і ефективніше пошуковими роботами, ніж раптові агресивні рекламні компанії, посилальні вибухи. Так що в цілому розтягнутий в часі рекламно-пошуковий бюджет може позитивно позначитися на вашому сайті. Отже, ми підійшли до останнього пункту рекламного слогана - ЯКОСТІ.

ЯКІСНО

 Гарну якісну роботу по пошуковому просуванню повинні оцінити не пошукові роботи, для яких ви намагаєтесь, а ваші відвідувачі, конвертовані в покупців. Всі методи просування та реклами в інтернеті пов'язані, перш за все, із залученням відвідувачів на сайт. А раз ви на це витрачаєте гроші, значить можна припустити, що ви робите це з метою все-таки заробити. Звідси перший і головний показник ЯКІСНОГО просування сайту - цільові відвідувачі. Ми підкреслюємо, саме цільові відвідувачі. Шлак, званий штучна накрутка, нецільові відвідувачі, залучені лівим нетематіческім контентом та інше не принесе вам ніякої вигоди. Відповідно маркетинговий бюджет сайту повинен використовуватися за цільовим призначенням для максимально ефективного результату. Як цього добитися? Можна швидко, але за дуже великі гроші. Можна дешевше, але приріст відвідувачів триватиме дуже довго. Наприклад, уявіть собі як середньостатистичний підприємець, що займається продажем побутової техніки через інтернет може потіснити з перших позицій пошуку таких іменитих продавців техніки як «Ельдорадо», «Розетка»? Уявіть собі, які кошти вливають дані компанії для утримання лідерства. Тому для якісного просування вам потрібні професіонали і реальні цілі. Витіснити лідерів галузі з пошуку - це не мета. Пропрацюйте низькочастотні пошукові запити, можливо з будь-яких нішах можливо конкурувати на рівних і з лідерами сегмента. Інтернет - це перш за все рівні, відкриті можливості, а вже після гроші, технічні навички, час.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,