Відкриття бізнесу в інтернеті під ключ

Багато, хто починають, або оптимізують бізнес в інтернеті стикаються з мультизадачністю вирішення даного питання. Мультизадачність полягає в тому, щоб замкнути окремо-виконувані завдання різними людьми в єдиний проект. Типова ситуація:
 Потрібно запустити сайт з продажу автозапчастин, наповнити контентом, товаром, вивести в ТОП по ключовим позиціям, інтегрувати з програмою 1С для поновлення цін і для автоматичного завантаження замовлень з сайту в 1С.
У цьому ланцюжку беруть участь як мінімум 4 фахівця: веб-програміст, адміністратор сайту, SEO-оптимізатор і програміст 1С.
 Погодьтеся, не кожен може займатися впровадженням онлайн-бізнесу протягом півроку або постійно стикувати між собою всіх фахівців, які працюють над проектом.
 Беручи до уваги вищесказане, наш проект розробив «рішення під ключ» для підприємців, які хочуть запустити і якісно обслуговувати бізнес в інтернеті.

Наше рішення включає:

1. Розробка і запуск сайту. Стверджується платформа для інтернет-магазину, шаблон і функціональні можливості, які повинні бути включені у функціонал сайту. Віддаємо перевагу запуску сайтів на платформах Joomla, OpenCart. Можливий запуск інтернет-магазину на базі торговельного майданчика Prom.ua з подальшою інтеграцією з 1С.
2. Пошукове просування. Запуску сайту, як ви розумієте, недостатньо для запуску бізнесу. Бізнес почнеться тоді, коли на сайт почнуть заходити відвідувачі. Над цим працюватимуть SEO-оптимізатори нашого проекту і фахівці з маркетингу. Ознайомитися з нашими програмами по просуванню можна в рубриці "проекти", підібравши для себе оптимальний шлях просування.
3. Інтеграція з програмою 1С. Деяким клієнтам необхідно, щоб ціни на сайт вивантажувалися з програми 1С, якщо вона використовується або планується використовуватися для обліку. Зручність у тому, що при зміні цін не потрібно кожен раз перебивати ціни на сайті вручну. Дана опція актуальна при SKU> 100. Також можлива настройка і зворотного зв'язку - завантаження замовлень з сайту в 1С.
4. Адміністрування сайту. Послуги по додаванню контента і технічного обслуговування сайту (резервні копії, хостинг, продовження домена, усунення помилок, відновлення сайту).
5. Обслуговування програми 1С. Послуги з обслуговування, доробки, консультування з програми 1С пов'язані з інтеграцією з сайтом і не тільки.
 Таким чином, працюючи з нами, ви замикається на одній компанії, на одному відповідальну особу за запуск і підтримку вашого бізнесу в інтернеті.

 

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,