Навіщо потрібні лічильники відвідувачів сайту

 Якщо ви займаєтеся пошуковим просуванням, то в принципі не зможете обійтися без лічильників кількості унікальних відвідувачів. В іншому випадку ви просто не зможете оцінити ефективність свого сайту і ефективність пошукового просування.
Отже, в цій статті ми поговоримо про необхідність використання лічильників відвідувачів, і які види лічильників можна використовувати для обліку.

Про необхідність лічильників

1. Облік унікальних відвідувачів. Кількість відвідувачів в день, місяць - не що інше, як трафік. Виходячи з показника кількості відвідувачів можна судити про ефективність сайту. Залучення унікальних відвідувачів на сайт є головним завданням просування сайту в інтернеті. Більше відвідувачів, більше звернень, більше продажів. У той же час ви повинні розуміти, яка кількість відвідувань для вашого сайту вважається нормою. Не варто порівнювати себе з новинними сайтами або форумами. Ви повинні дотягувати до рівня найближчих конкурентів. Конкурентами вважаються схожі за тематикою сайти або сайти компаній, що знаходяться поряд з вами географічно.

2. Пошукові запити. Якщо показник кількості відвідувачів відповідає за загальний трафік, то пошукові запити дадуть відповідь на питання, хто є цільовим. Цільовим вважаються відвідувачі, які прийшли до вас по вашій основній темі. Наприклад: ви займаєтеся продажем автозапчастин. Ваш цільовий трафік, відвідувачі, які прийшли за запитами: «купити каленвала», «гальмівні колодки», «автозапчастини дешево р Місто» і т.д. Нецільові відвідувачі: «як навчиться їздити на машині», «автошколи року Іваново» і т.д. Відповідно аналізуючи статистику отриманих запитів можна зрозуміти, який відсоток загального числа відвідувачів можуть стати вашими клієнтами або постійними читачами. Відповідно аналізом пошукових запитів потрібно коригувати контентную наповненість сайту, виходячи з принципу «на що ловимо, то і клює».

3. Час перебування на сторінці. Важливий показник, в основному є значущим для пошукових систем, ніж для власника сайту. Як трактується мале / довге перебування користувача на сторінці. Пошукові системи думають так: користувач перейшов по пошуковому запиту «гальмівні колодки», пробув на сайті 15 секунд і покинув сайт. Це говорить про те, що відвідувача не зацікавила дана сторінка. Чому? Або на сторінці дуже мало інформації про даний товар, або сторінка, на яку перейшов користувач взагалі не про гальмівні колодки. Це називається - релевантність. Тобто відповідність сторінки (сайту) пошуковому запиту користувача. Які висновки можна зробити виходячи з показань лічильників по даному питанню? Доопрацювати сторінку, додати більше матеріалу, переглянути ціну на товар, перевірити релевантність сторінки. Можливо, після проведеної аналітики багато відвідувачів на сайт прямо на наступний день чекати не варто, але в інтернеті нічого не буває швидко. Загальна картина вибудовується з деталей. Чим ще погано маленьке час перебування на сторінці? Пошукові системи опустять ваш сайт в пошуку, для того, щоб більш гідні зайняли ваше місце. Адже пошукові системи також дбають і про своє особисте авторитеті, видаючи користувачам найбільш релевантні відповіді на запити.

4. Займані позиції в пошуку. Наприклад, у лічильника Liveinternet є функція моніторингу займаних позицій в Google і Яндекс. Займані позиції власне і гарантують наявність на сайті відвідувачів. Чим вище позиції сайту, тим більше відвідувачів. Не полінуйтеся, вбийте в лічильник ключові пошукові запити, і проводите щомісячний моніторинг. Про те, як самостійно просувати сайт по пошукових запитах можна дізнатися в інший нашої публікації. Нормальними вважаються позиції сайту від 1 до 30 позиції, тобто 1,2,3 сторінка пошуку. Для висококонкурентних тем (електроніка, косметика, одяг, новини, ІТ) нормальними можуть вважатися і більш глибокі позиції.

РЕЗЮМЕ

 Всю перераховану вище, важливу інформацію можна отримати за допомогою простих лічильників таких як: Liveinternet, GoogleAnalitics, яндекс.метрика.
 Рекомендуємо використовувати лічильники саме цих трьох сайтів, так як вони містять найбільш повний і зручний функціонал для SEO-оптимізаторів. На сайт можна встановлювати кілька лічильників одночасно, але не рекомендуємо використовувати більше трьох.
 Якщо у вас виникли питання по даній темі, можете звернутися до наших соціалістам через форму зворотного зв'язку для консультації.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,