Помилки при просуванні сайту у ТОП

 В силу різних причин ваш сайт може будь-коли зайняти ТОП позиції в пошукових системах. Ми вирішили розібратися які помилки найчастіше допускають власники і оптимізатори сайтів при пошуковому просуванні сайтів в Google та Яндекс.

Чому ваш сайт ніколи не буде в ТОП

ПОМИЛКА № 1 Переоптімізірований сайт. Може статися так, що «хотіли як краще, а вийшло як завжди». Закидали сайт ключовими фразами, виділили жирним шрифтом заголовки, закупили багато посилань, а сайт не тільки не піднявся у видачі, а й опустився. Що відбувається з переоптімізірованние сайтами? Google і Яндекс дуже добре розпізнають, коли сайт перейшов межу дозволеного і перенаполнен SEO-оптимізованим текстом. Наслідок - зарахування в СПАМ-сайти, або сайти, що використовують методи чорного SEO.

ПОМИЛКА № 2. Прихований текст. Багато в мережі хочуть здаватися не тим, хто є насправді. Для цього оптимізатори йдуть з пошуковими роботами і користувачами на наступну хитрість: на цільовій сторінці розміщують два види тексту - для користувача і для машини. Пошуковими системами індексується текст, призначений для них. Як правило, цей текст сильно оптимізований і складається в основному з ключових запитів і прихований від користувача (білий колір шрифту, захований в код). А для користувача на цій же сторінці представлений нормальний, человекочітаемий звичайний текст. Це шахрайство чистої води і пошукові системи жорстко карають за таку накрутку позицій в пошуковій видачі.

ПОМИЛКА №3. Скупка всіх підряд посилань. Виразимося так: «Не все корисно, що в рот полізло». Побачивши на біржах посилань майданчика по заманливо дешевою ціною або пропозицію від якоїсь SEO-студії про реєстрацію сайту в 5000 тематичних каталогах за смішною ціною власники сайтів спокушаються на «дешеве просування». В принципі термін «5000 тематичних каталогів» нереалістичний. Повірте, з 5000 сайтів на яких буде розміщено посилання на ваш сайт чи 0,1% будуть тематичними, тобто тими, які близькі за змістом до теми вашого ресурсу. Не введи на даний метод просування. Ні до чого хорошого це не призводить. У пошукових систем є ряд критеріїв, за якими оцінюється вага посилання для кожного конкретного сайту:
- Тематична близькість з вашим сайтом
- Авторитет сайту-донора (ТІЦ, PR, Alexa-Rank)
- Заспамленності сайту-донора посиланнями (співвідношення вхідних / вихідних посилань)
- Географічне розташування джерела

ПОМИЛКА № 4. Контентная звалище. Якщо метою вашого сайту не є залучення користувачів будь-якою інформацією для набору якомога більшого числа відвідувачів в день (наприклад, ви хочете заробляти на рекламі, перепродувати трафік) то рекомендуємо вибірково підходити до публикуемому контенту. Не влаштовуйте на своєму ресурсі контентную звалище. Публікуючи матеріали на різні тематики, ви дезоріентіруете пошукові системи щодо головної теми свого сайту. Відповідно до вас будуть приходити нецільові відвідувачі, яким ні холодно ні жарко від того що ви там продаєте, пропонуєте. Залиште прерогативу тематичних смітників сайтам жовтої преси, блогах і форумах. У нашій практиці були сайти, які в гонитві за відвідувачами додали розділ з довідником юридичних документів. Тема виявилася дуже популярною і сайт в пошукових система відхилився від основної своєї теми «обслуговування програм 1С». Звернень по основній темі і нових клієнтів стало набагато менше. Довелося повністю ліквідувати цей розсадник лже-контенту і поступово повертати сайт в правильне тематичне русло. І якщо вже ми заговорили про контент, згадаємо про всяк випадок, про те, що контент на сайті повинен бути унікальними і человекочітаемим.

ПОМИЛКА № 5. Найважливіше на потім. Питання стосується загальної структури сайту. Іноді власники сайтів створюють настільки складну структуру сайту, що часом меню йдуть в глиб на 5-6 підпунктів. Не варто ховати контент в нетрі сайту, а особливо продають сторінки (LendingPage), тому що пошуковим системам буде важко дістатися і проіндексувати такі сторінки. Все важливе, все те, що буде продаватися і рухати ваш сайт має бути на поверхні, перед користувачем в одно-дух-Кликова доступності. Також рекомендуємо об'єднувати контент на сайті по логічної і тематичної схожості. По-перше, підвищується клібельность по схожим матеріалами, а по-друге, якщо користувача зацікавив матеріал по даній темі, то можливо він захоче ознайомиться і з іншими статтями. Адже часто на сайтах з погано-продуманою структурою мало внутрішніх переходів не тому що користувачам не цікаво ознайомитись з чимось ще, а тому що сам ресурс не надає користувачам таку можливість. Відповідно зменшується час відвідування, внутрішні переходи, утримання, повернення.

РЕЗЮМЕ

 Можливо ми не перерахували всіх причин, чому ваш сайт не може потрапити в ТОП пошукової видачі в силу того що причин дуже багато і вони індивідуальні для кожного сайту. До того ж пошукові системи постійно змінюють алгоритми ранжирування сайтів у видачі та просто неможливо говорити фундаментально про те, що може бути неактуально завтра. Ми спеціально не згадувала в статті причини, на які власники сайтів не можуть впливати (вік домену, конкуренція, попит) але описали типові помилки, які були б неможливими на вашому ресурсі. Робіть сайт для людей, будьте схожі на лідерів галузі, не займайтеся шахрайством і чорним SEO.

 

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,