Ефективність просування у соціальних мережах

Ніхто точно не знає, для чого були придумані соціальні мережі. Можливо, спочатку соціальна мережа була задумана як прикольне місце тусовки, пошуку друзів, знайомств, а в наслідку стало бізнес-проектом з метою заробітку на додатках і рекламі. Як би там не було соціальна мережа - це відкриття десятиліття і сьогодні ми поговоримо про те, який вплив соціальні мережі надають на бізнес соціально-активних підприємців.

Бізнес в соціальній мережі

Для початку розберемося за допомогою чого можна вести бізнес в соціальній мережі на прикладі двох найпопулярніших соціалок - Вконтакте і Facebook.
Сторінка - особиста сторінка користувача або спеціально заведена сторінка компанії, на якій публікується інформація про товари послуги, пропозиціях. У сторінки можуть бути друзі, передплатники. Зазвичай друзів набирають самостійно, іноді навіть в нав'язливій формі пропонують дружити всім підряд користувачам мережі з метою поширення серед большего кількості читачів новин компанії, аукціонних пропозицій, інформації про товари. Нерідко з особистої сторінки з уже наявними друзями і передплатниками роблять корпоративну сторінку, щоб спростити процес набору читачів.
Група - спочатку, соціальна група - група людей в соціальній мережі об'єднуються в віртуальне співтовариство за спільними інтересами з метою обміну інформацією та участі в обговореннях. Згодом групи комерціалізіровалісь і на даний момент за допомогою соціальних груп представлені візитні картки багатьох компаній з інформацією про товари, послуги. Сторінки в соціальних групах можна професійно оформити (меню, html-сторінки). Останнім часом складається враження, що соціальні групи - це свого роду торгові майданчики, а не групи за інтересами.
 У соціальних груп є адміністратори які керують доступом і підпискою. Найчастіше користувачі заводять і сторінки (акаунти) і групи для більшого, щоб не заважати особисте життя з бізнесом.
Поступово ми підібралися до головного питання, яке цікавить всіх користувачів і власників бізнесу - ефективності соціального маркетингу.

Ефективність просування в соціальних мережах

1. Користь для сайту компанії. Інформація для SEO-оптимізаторів: соціальні мережі не передають свій авторитет сайтам по посиланнях. Єдине, чим може бути цікава оптимізаторові соціальна мережа - це швидкість індексації нових матеріалів. Наприклад, ви хочете поділиться якийсь новиною, а ваш сайт довго індексується пошуковими роботами. Розміщена новина в соціальній мережі з'явиться в пошуку дуже швидко, а залучених відвідувачів можна перенаправити з мережі на основний сайт. У всьому іншому соціальна мережа - поганий помічник для ресурсу вашої компанії. Що можна ще віднести до негативу. Як не Перетвори і не розкручуй соціальну групу, повноцінного сайту не вийде. У соціальних групах немає повноцінного доступу в адмінку, ви не зможете додати модулі, плагіни, виділиться із загальної маси будь-яким креативним способом. Все по стандартному набору інструментів в рамках соц. платформи.
2. Прямий джерело продажів. Та це можливо. Будь-яке джерело інформації в інтернеті здатний продавати. Головне завдання полягає в тому, як залучити цільову аудиторію в групу або на сторінку. Сама по собі соціальна мережа є потужним джерелом залучення трафіку і в цілому шанси дістати цільову аудиторію великі. Справа в тому, чи зможете ви реалізувати потенціал соціальних мереж для своєї вигоди. Що зазвичай роблять для залучення цільового трафіку? Все те ж саме що і для розкрутки сайту в інтернеті: додають контент, дають рекламу, набирають передплатників. Плюс в тому, що додається контент може бути не зовсім унікальним і менш якісним, тому що ваша група знаходяться під протекцією соціальної мережі несе менші ризики потрапляння під фільтри пошукових систем, спам і т.д.
3. Імідж компанії. Мабуть, найправильніший погляд на вигоду присутності компанії в соціальній мережі. Показувати своїм клієнтам, що ви йдете в ному з часом, проявляєте всебічну соціальну активність, присутні в соціальних мережах і т.д. Не те щоб це мало значну вагу для іміджу вашої компанії, але все ж якщо є можливість проявляти соціальну активність за допомогою мереж, то краще це робити. В принципі, чим ширше компанія представлена ​​в інтернеті, тим краще. Це говорить про те, що компанія сучасна, розвинена, підтримує нові канали комунікації з клієнтами і т.д. Корпоративний соціальний менеджмент можна використовувати для постінгу новин компанії, поздоровлень зі святами співробітників і клієнтів, розповідати про корпоративну соціальну відповідальність, формуючи, таким чином, позитивний образ компанії в принципі.

Резюме

  У висновку хочемо сказати. Якщо ви маєте відповідальний намір розкручувати групу в соціальній мережі, то спочатку визначитеся чого конкретно ви хочете домогтися. Якщо хочете розкрутити групу і підняти в пошуковій видачі вище тематичних сайтів конкурентів - то навряд чи. Можете перевірити прямо зараз ефективність просування по тим чи іншим запитам через соц.сетях вбивши в Google або Яндекс запити і переглянувши результати. Гарантуємо, що ТОП позиції займають не соціальні мережі. Для підтримки іміджу і нових каналів комунікації - мабуть, так, соціальні мережі можуть зробити позитивний вплив, зіграти на руку віртуальному PR-образу компанії.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,