Як почати вести свій бізнес в інтернеті. Свій інтернет-магазин

 Всі хочуть заробляти, але не всі точно знають з чого почати бізнес. Сьогодні ми поговоримо про те, як відкрити бізнес в інтернеті і стати успішним продавцем. Для початку старенький анекдот в тему про американську мрію швидко розбагатіти:

* * *
Джон, а ти знаєш, як Біл став мільйонером?
Ні.
Ну, слухай.
Одного разу Біл купив 10 кг. брудних яблук по 10 центів.
Вимив їх і продав дорожче - по 20 центів.
Потім купив 30 кг. яблук, знову вимив і знову продав дорожче.
Він слав мільйонером на яблуках?
Ні, мільйонером він став після того як дідусь залишив йому спадок.

* * *

 Бізнес в інтернеті, як і будь-який бізнес в принципі має на увазі наявність ідеї та засобів для реалізації даної ідеї. Але тільки принцип побудови бізнесу в інтернеті специфічний в силу своєї новизни і ось на що варто звернути увагу при організації стартапа:
- вид діяльності
- Вибір платформи для сайту
- Методи просування сайту
- Принципи взаємодії з покупцями
Трохи про кожного з пунктів по порядку.

Вид діяльності

 Якщо ви відкриваєте інтернет-магазин під конкретний вид діяльності, то питання з вибору для вас закритий. Для тих же, хто в процесі вибору сфери реалізації своїх підприємницьких здібностей робимо невеликий огляд найпопулярніших товарів продаються в інтернеті:

1. Місце - електроніка (планшети, смартфони, телефони, інші гаджети)
2. Місце - велика побутова техніка (холодильники, телевізори, печі)
3. Місце - речі (одяг, взуття, аксесуари)
4. Місце - авто-мото (шини, диски, запчастини, б / у автомобілі)
5. Місце - косметика, парфумерія
6. Місце - дитячі товари
7. Місце - медикаменти

 Можна вибрати будь-яку з перерахованих вище сферу діяльності, але майте на увазі, що найпопулярнішими є самі рентабельні види діяльності, а значить, конкуренція серед продавців в будь-який з цих сфер сама висока. Можливо, варто подумати і звузити спеціалізацію наприклад з просто «автозапчастини» до «автозапчастини для ВАЗа». Шансів просунути сайт (про це ми поговоримо трохи пізніше) по більш вузькоспеціалізованого виду діяльності зростають у декілька разів порівняно з широким колом діяльності.
Крім того можна зайнятися продажем через інтернет нематеріальних цінностей - послуг. У зв'язку з цим відразу відсікаються питання, пов'язані з логістикою, зберіганням, псуванням, поверненнями і т.д.
На даний момент найпопулярнішими видами послуг в інтернеті є:

1. Місце - ІТ-послуги
2. Місце - автотранспортні послуги
3. Місце - туристичні послуги
4. Місце - ділові послуги (нотаріуси, HR, консалтинг)
5. Місце - організація святкувань, івентів, заходів
6. Місце - косметологічні, перукарські послуги
7. Місце - ремонти квартир
8. Місце - ремонт побутової техніки

Вибір платформи для сайту

  Існує кілька варіантів вирішення даного питання. Щодо інтернет-магазинів дане питання детально розкритий в нашій публікації «Як відкрити свій інтернет-магазин». Але бізнес в інтернеті - це не тільки продаж товарів. Наприклад, для надання послуг не потрібен інтернет-магазин, а досить сайту-візитки з описом послуг, що надаються і цінами. Новинному сайту або форуму зовсім не підійдуть рішення призначені для інтернет-магазинів і т.д. Суть питання зводиться до того, який вид діяльності планується запускати в інтернеті. Наші рекомендації з даного питання:
Сайт компанії, особистий сайт, блог - Joomla, WordPress
Інтернет-магазин - 1С Бітрікс, Joomla з компонетни Virtuemart, OpenCart
Портал, форум - сайт на замовлення, phpBB.
 Ідеальним і найдорожчим рішенням як завжди залишається розробка індивідуального сайту за технічним завданням. Дешевшим, і навіть безкоштовним варіантом запуску сайту є платформи з відкритою ліцензією - Joomla, WordPress.

Методи просування сайту

  Власники сайтів повинні розуміти, що запуск сайту в мережу - це ще не покупці завтра. Навіть дуже хороший і якісний сайт потребує пошуковому просуванні, для того щоб через пошукові системи на нього могли потрапити відвідувачі. Це свого роду ціла наука, діяльність, яка вимагає індивідуального, систематичного підходу до продвигаемому сайту. Відзначимо, тільки те що власники бізнесу в інтернеті повинні дотримуватися аксіом пошукового просування перевірених часом і практикою, а саме:
- Сайт повинен бути легким для сприйняття і навігації
- Сайт повинен бути наповнений якісним контентом
- Сайт повинен нарощувати кількість посилань і авторитет
Тільки ці фактори гарантують в майбутньому відвідувачів і покупців. Більш докладно про кожен з цих методів, а також, додаткова інформація по просуванню сайтів є в нашій публікації «Способи самостійно розкрутити сайт».

Принципи взаємодії з покупцями

  Бізнес в інтернеті специфічний в силу фізичної віддаленості продавця від покупця. Поставтеся відповідально до візуальної привабливості і презентабельності вашого сайту. В інтернеті ваш сайт, а не ви переконує покупця, що ви робите, продаєте якісні товари та послуги, ви надійний постачальник, вам можна довіряти і т.д. Обов'язково опишіть умови доставки, оплати, гарантії, способи розгляду спірних питань. А краще зайдіть на який-небудь просунутий інтернет-магазин і подивіться на наочному прикладі як все облаштовано у акул онлайн-бізнесу. Можливо, досягти їх рівня на старті вам не вдасться в силу обмеженості бюджету або нестачі знань, але ви будете знати, до чого прагне. У будь-якому випадку, якщо ви відкриваєте інтернет-магазин, в ньому за умовчанням повинні бути присутніми наступні компоненти:

- Зворотній зв'язок
- корзина
- Форма реєстрації та кабінет покупця
- Фільтри, сортування товарів
- Меню категорій товарів
- Нещодавно переглянуті товари

Сподіваємося, даних нами рекомендацій та інформації досить для побудови подальшого плану дій для відкриття свого бізнесу в інтернеті.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,