Способи самостійно розкрутити сайт в інтернеті

Трохи про швидкість пошукового просування:

Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великі зусилля, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитини через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев'ять жінок. © Уоррен Баффет

 Завдяки відкритості та вільному доступу Інтернет є приголомшливим і унікальним у своєму роді місцем з рівними можливостями для відкриття бізнесу або як зараз кажуть - стартапу.
 Ті хто веде свій бізнес в інтернеті або той хто тільки що відкрив не міг не помітити, якщо на сайті є лічильники відвідувачів, що відкриття сайту в інтернеті не припускає автоматичний приплив відвідувачів, навіть якщо ви поширюєте в інтернеті супер-унікальна пропозиція. Чому немає відвідувачів? Тому що ми з вами живемо за своїми правилами і хочемо, щоб на сайт заходили відвідувачі, здійснювали покупки, залишали відгуки, а пошукові системи, які є головними постачальниками відвідувачів, живуть за своїми правилами і перш ніж дати вашому сайту відвідувачів хочуть, щоб ваш сайт відповідав їх правилам, а саме: наповнений якісним контентом, зручний у навігації, адаптований під мобільні пристрої і т.д. Відповідно власнику сайту недостатньо запустити в мережу просто хороший сайт і чекати поки рибка сама підчепити на гачок. За відвідувачів потрібно боротися і бажано робити це правильно. У даній публікації ми розповімо про основні методи розкрутки сайту в інтернеті, які можна використовувати власнику сайту без спеціальної комп'ютерної підготовки.

Самостійна розкрутка сайту в інтернеті

 Легкість і одночасно трудність бізнесу в інтернеті все з тих же причин відкритості та доступності обумовлюють висококонкурентну середу взаємодії сайтів з відвідувачами. Будь-яка розкрутка сайту базується на двох принципах:

• пошукові фрази, що характеризують сайт
• позиції в пошуку за даними пошуковим фразам

 Як, наприклад, самостійно дізнатися чи можуть зараз вашу пропозицію або сайт знайти в інтернеті? Припустимо у вас майстерня з пошиття одягу. Для вас актуальними будуть фрази: пошиття одягу на замовлення, ательє одягу, майстер з пошиття одягу. До слова буде сказано, якраз такі набори фраз і складають «дерево» пошукових запитів для вашого сайту, званого серед SEO оптимізаторів - семантичне ядро. Так от, щоб дізнатися позиції сайту в пошуку просто введіть пошукові фрази в Google або Яндекс і подивіться, які сайти будуть у видачі. Якщо на 20 перших сторінках видачі буде ваш сайт - це прекрасно, якщо ні - навпаки, все погано, потрібно працювати над просуванням в пошуковій видачі. Як це зробити? Розповідаємо.

Визначальні фактори позицій сайту в пошуковій видачі

1. Вік сайту. Молоді сайти (від 3-х до 6-ти місяців) практично неможливо підняти у видачі. Чим більше вік сайту, тим легше його просувати. Але вік не головний визначальний фактор. Якщо вік, так чи інакше прийде з часом, то все наступні пункти доведеться виконувати самостійно.
2. Структура сайту. По-перше, сайт візуально повинен відповідати сьогоднішнім реаліям. Сайт не повинен виглядати як динозавр, забрів в міські джунглі. Застарілий, неякісний дизайн відразу мінус 2 балу і мінус 40% відвідувачів. Можете судити по своїй реакції, коли ви заходите на погано оформлений сайт, чи хочеться вам залишитися і порозбирали де тут меню, а де кнопка поставити запитання або ви просто закриваєте вкладку і переходьте до наступного джерела. Та що там говорити, «зустрічають по одягу». Важливим чинником у структурі сайту є меню і доступність ключових розділів сайту 1-2, максимум 3 крокової доступності. Всі розділи меню, які заховані на сайті на 4-й і більше рівень гірше, набагато гірше індексуються пошуковими системами і взагалі сприймаються не як важлива, а другорядна інформація. Також все меню, розділи, матеріали повинні мати логічні, в міру розгорнуті, человекочітаемие назви. Наприклад, назва головної сторінки для ательє пошиття одягу може бути:
Неправильне: Ательє одягу
Правильне: Пошиття одягу на замовлення м Іваново
Правильне 2: Пошиття та ремонт одягу «МАЙСТЕР ЛЮКС»
Чому перша назва неправильне? Тому що по всьому світу «ательє одягу» може бути нескінченна кількість, і конкретно ваш сайт серед інших ательє в пошуку ніяк не характеризується. А ось пошиття одягу в конкретному місті або вказівка ​​в назві головної сторінки назви компанії як раз таки дуже характеризують сайт, вид діяльності та географічне розташування.
3. Посилальна маса. Багато в чому позиції в пошуковій видачі залежать від авторитету сайту. Приміром, якщо ви опублікуєте новина на своєму сайті, «масовий заплив моржів 2016» і почекаєте, поки новина проиндексируется пошуковими машинами, а потім вбийте в пошук «заплив моржів 2016» і переконайтеся, що вас випередили у видачі більш просунуті, авторитетні сайти, хоча ви виклали в мережу поряд з ними абсолютно однакову інформацію. Авторитет сайту визначається його посилальної масою, тобто кількістю посилань в інтернеті з інших сайтів на нього. Інші сайти, які посилаються на ваш сайт прийнято називати донорами. Якість донорів також буває різне і залежить від їхнього авторитету в мережі. Один якісний донор може мати вагу як 20 донорів середнього рівня. Важливим фактором при посиланні з донора на вас є тематична близькість. Тобто якщо ви займаєтеся пошиттям одягу, ідеальними донорами для вас будуть такі ж сайти з пошиття або дизайну одягу. Такі посилання будуть вважатися природними і цінуються пошуковими системами дуже високо. Чим більше посилань на ваш сайт з авторитетних тематичних донорів, тим краще. Посилальну масу можна нарощувати, закуповуючи посилання зі спеціальних бірж. Погуглити в інтернеті біржі посилань (sape.ru).
4. Якість і обсяг контенту. Контент - найчесніший, якісний і відносно недорогий спосіб просування сайту, за умови, що Контент не крадений, унікальний, цікавий. Поки що пошукові системи не накладають ніяких обмежень на публікацію текстових статей в інтернеті, і за рахунок цього просування контентом - дуже популярний вид просування. Пишіть і викладайте в мережу що завгодно і скільки завгодно. Якщо ви розкручуєте свій сайт самостійно, то краще, звичайно додавати не що попало, а контент за тематикою свого сайту. Додайте, наприклад, огляди новинок вашої сфери діяльності, інструкції для початківців, опишіть властивості товару, якщо у вас інтернет-магазин і т.д. Можна звичайно і не писати самому, а купувати, замовляти готові статті на спеціальних ресурсах. В інтернет також досить сайтів, стикованих копірайтерів і власників сайтів для взаємовигідного співробітництва.
5. Конкуренція в тематиці сайту. Чим більше сайтів крутиться в інтернеті у вашій тематиці, тим важче зайняти лідируючі позиції в пошуку. Самими висококонкурентними темами на даний момент є: новинні сайти, торгові полощадкі, дошки оголошень, інтернет-магазини (електроніка, побутова техніка, косметика, одяг, будівельні матеріали). Якщо ви розкручуєте сайт у висококонкурентному тематиці будьте готові, що процес зажадає від вас більше вливань часу і коштів. До того ж не в кожній рубриці в принципі можна зайняти позиції ТОП, через того що конкурентні сайти також постійно просувають свої ресурси і професійно проводять роботи з утримання позицій в пошуковому топі.
 Сподіваємося, даних нами рекомендацій достатньо для початку самостійного просування сайту в пошуку. Дотримуйтеся стандартів якісної роботи і пам'ятайте, що все створюване в світі створюється в першу чергу для людини, у тому числі і сайти в інтернеті.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,