Способи самостійно розкрутити сайт в інтернеті

Трохи про швидкість пошукового просування:

Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великі зусилля, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитини через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев'ять жінок. © Уоррен Баффет

 Завдяки відкритості та вільному доступу Інтернет є приголомшливим і унікальним у своєму роді місцем з рівними можливостями для відкриття бізнесу або як зараз кажуть - стартапу.
 Ті хто веде свій бізнес в інтернеті або той хто тільки що відкрив не міг не помітити, якщо на сайті є лічильники відвідувачів, що відкриття сайту в інтернеті не припускає автоматичний приплив відвідувачів, навіть якщо ви поширюєте в інтернеті супер-унікальна пропозиція. Чому немає відвідувачів? Тому що ми з вами живемо за своїми правилами і хочемо, щоб на сайт заходили відвідувачі, здійснювали покупки, залишали відгуки, а пошукові системи, які є головними постачальниками відвідувачів, живуть за своїми правилами і перш ніж дати вашому сайту відвідувачів хочуть, щоб ваш сайт відповідав їх правилам, а саме: наповнений якісним контентом, зручний у навігації, адаптований під мобільні пристрої і т.д. Відповідно власнику сайту недостатньо запустити в мережу просто хороший сайт і чекати поки рибка сама підчепити на гачок. За відвідувачів потрібно боротися і бажано робити це правильно. У даній публікації ми розповімо про основні методи розкрутки сайту в інтернеті, які можна використовувати власнику сайту без спеціальної комп'ютерної підготовки.

Самостійна розкрутка сайту в інтернеті

 Легкість і одночасно трудність бізнесу в інтернеті все з тих же причин відкритості та доступності обумовлюють висококонкурентну середу взаємодії сайтів з відвідувачами. Будь-яка розкрутка сайту базується на двох принципах:

• пошукові фрази, що характеризують сайт
• позиції в пошуку за даними пошуковим фразам

 Як, наприклад, самостійно дізнатися чи можуть зараз вашу пропозицію або сайт знайти в інтернеті? Припустимо у вас майстерня з пошиття одягу. Для вас актуальними будуть фрази: пошиття одягу на замовлення, ательє одягу, майстер з пошиття одягу. До слова буде сказано, якраз такі набори фраз і складають «дерево» пошукових запитів для вашого сайту, званого серед SEO оптимізаторів - семантичне ядро. Так от, щоб дізнатися позиції сайту в пошуку просто введіть пошукові фрази в Google або Яндекс і подивіться, які сайти будуть у видачі. Якщо на 20 перших сторінках видачі буде ваш сайт - це прекрасно, якщо ні - навпаки, все погано, потрібно працювати над просуванням в пошуковій видачі. Як це зробити? Розповідаємо.

Визначальні фактори позицій сайту в пошуковій видачі

1. Вік сайту. Молоді сайти (від 3-х до 6-ти місяців) практично неможливо підняти у видачі. Чим більше вік сайту, тим легше його просувати. Але вік не головний визначальний фактор. Якщо вік, так чи інакше прийде з часом, то все наступні пункти доведеться виконувати самостійно.
2. Структура сайту. По-перше, сайт візуально повинен відповідати сьогоднішнім реаліям. Сайт не повинен виглядати як динозавр, забрів в міські джунглі. Застарілий, неякісний дизайн відразу мінус 2 балу і мінус 40% відвідувачів. Можете судити по своїй реакції, коли ви заходите на погано оформлений сайт, чи хочеться вам залишитися і порозбирали де тут меню, а де кнопка поставити запитання або ви просто закриваєте вкладку і переходьте до наступного джерела. Та що там говорити, «зустрічають по одягу». Важливим чинником у структурі сайту є меню і доступність ключових розділів сайту 1-2, максимум 3 крокової доступності. Всі розділи меню, які заховані на сайті на 4-й і більше рівень гірше, набагато гірше індексуються пошуковими системами і взагалі сприймаються не як важлива, а другорядна інформація. Також все меню, розділи, матеріали повинні мати логічні, в міру розгорнуті, человекочітаемие назви. Наприклад, назва головної сторінки для ательє пошиття одягу може бути:
Неправильне: Ательє одягу
Правильне: Пошиття одягу на замовлення м Іваново
Правильне 2: Пошиття та ремонт одягу «МАЙСТЕР ЛЮКС»
Чому перша назва неправильне? Тому що по всьому світу «ательє одягу» може бути нескінченна кількість, і конкретно ваш сайт серед інших ательє в пошуку ніяк не характеризується. А ось пошиття одягу в конкретному місті або вказівка ​​в назві головної сторінки назви компанії як раз таки дуже характеризують сайт, вид діяльності та географічне розташування.
3. Посилальна маса. Багато в чому позиції в пошуковій видачі залежать від авторитету сайту. Приміром, якщо ви опублікуєте новина на своєму сайті, «масовий заплив моржів 2016» і почекаєте, поки новина проиндексируется пошуковими машинами, а потім вбийте в пошук «заплив моржів 2016» і переконайтеся, що вас випередили у видачі більш просунуті, авторитетні сайти, хоча ви виклали в мережу поряд з ними абсолютно однакову інформацію. Авторитет сайту визначається його посилальної масою, тобто кількістю посилань в інтернеті з інших сайтів на нього. Інші сайти, які посилаються на ваш сайт прийнято називати донорами. Якість донорів також буває різне і залежить від їхнього авторитету в мережі. Один якісний донор може мати вагу як 20 донорів середнього рівня. Важливим фактором при посиланні з донора на вас є тематична близькість. Тобто якщо ви займаєтеся пошиттям одягу, ідеальними донорами для вас будуть такі ж сайти з пошиття або дизайну одягу. Такі посилання будуть вважатися природними і цінуються пошуковими системами дуже високо. Чим більше посилань на ваш сайт з авторитетних тематичних донорів, тим краще. Посилальну масу можна нарощувати, закуповуючи посилання зі спеціальних бірж. Погуглити в інтернеті біржі посилань (sape.ru).
4. Якість і обсяг контенту. Контент - найчесніший, якісний і відносно недорогий спосіб просування сайту, за умови, що Контент не крадений, унікальний, цікавий. Поки що пошукові системи не накладають ніяких обмежень на публікацію текстових статей в інтернеті, і за рахунок цього просування контентом - дуже популярний вид просування. Пишіть і викладайте в мережу що завгодно і скільки завгодно. Якщо ви розкручуєте свій сайт самостійно, то краще, звичайно додавати не що попало, а контент за тематикою свого сайту. Додайте, наприклад, огляди новинок вашої сфери діяльності, інструкції для початківців, опишіть властивості товару, якщо у вас інтернет-магазин і т.д. Можна звичайно і не писати самому, а купувати, замовляти готові статті на спеціальних ресурсах. В інтернет також досить сайтів, стикованих копірайтерів і власників сайтів для взаємовигідного співробітництва.
5. Конкуренція в тематиці сайту. Чим більше сайтів крутиться в інтернеті у вашій тематиці, тим важче зайняти лідируючі позиції в пошуку. Самими висококонкурентними темами на даний момент є: новинні сайти, торгові полощадкі, дошки оголошень, інтернет-магазини (електроніка, побутова техніка, косметика, одяг, будівельні матеріали). Якщо ви розкручуєте сайт у висококонкурентному тематиці будьте готові, що процес зажадає від вас більше вливань часу і коштів. До того ж не в кожній рубриці в принципі можна зайняти позиції ТОП, через того що конкурентні сайти також постійно просувають свої ресурси і професійно проводять роботи з утримання позицій в пошуковому топі.
 Сподіваємося, даних нами рекомендацій достатньо для початку самостійного просування сайту в пошуку. Дотримуйтеся стандартів якісної роботи і пам'ятайте, що все створюване в світі створюється в першу чергу для людини, у тому числі і сайти в інтернеті.

7 комментариев

 • ответить Analytics Середа, 14 лютого 2018 13:54 опубликовал: Analytics

  Один важливий момент, на який зазвичай не звертають увагу, власники ресурсів - збір загального семантичного ядра для всього сайту. Позиції сайту залежать також від повноти запитів, що реалізовані на сторінках сайту та способу їх групування по екремих сторінках чи розділх.

  Отправить
 • ответить Яна П'ятниця, 03 липня 2020 11:48 опубликовал: Яна

  Всі пишуть про способи самостійної розкрутки сайту, але ніхто не згадує які помилки роблять аматори

  Отправить
 • ответить xgamepass Понеділок, 23 серпня 2021 12:02 опубликовал: xgamepass

  Всегда хотели страничку, на каком возможно быстро приобрести онлайн профиль, зарегистрированные информация либо ключи для новых новинок? Рекомендуем специально для Вас онлайн систему гарантированно вразумительной цен на игровые аккаунты, источники, форматы активизации плюс подобных паролей, из какими существовать в изнутри консолей гораздо занимательно плюс легче! XGamePass роблокс game passes – это проверенная область, здесь работают торговцы непосредственно с разрешением, потому потенциальные заказчики могут стать невозмутимыми за справедливых перевод также приобретение активного электронного аккаунта. Избранные геймс существущего дат для Xbox, Uplay, Twitch, EGS, Stem также аналогичных платформ презентованы на этом ресурсе, какой быстро пополняется новыми сформированными страничками также кодами. Осуществить выбор записи еще как просто благодаря строки в обнаружения игр посетитель мгновенно найдет разыскиваемую игру, затем в вкладке условий и способов платежа покупатель сумеет кликнуть на самый используемый под себя форму! Продуктивных покупок!

  Отправить
 • ответить AaroImats Середа, 01 вересня 2021 19:31 опубликовал: AaroImats

  Статьи - Портал «Дежурка»

  Отправить
 • ответить IronGamers Неділя, 05 вересня 2021 10:03 опубликовал: IronGamers

  irongamers ru xbox game pass

  Отправить
 • ответить matematikkz Четвер, 09 вересня 2021 10:42 опубликовал: matematikkz

  математика 1 сынып

  Отправить
 • ответить skyflykievua Вівторок, 14 вересня 2021 11:08 опубликовал: skyflykievua

  Наиболее удивительного еще и экстремального идеи, чем же полет с рюкзаком парашюта за разумный оплату не просто сочинить. Этот тип высокоспортивного отдыха вовсе не оставит апатичным больше никого, именно поэтому презентованные подарок точно следует дарить, в первую очередь себя, так же конечно же своим знакомым и главным семье у виде сертификата. Совокупно из экстримальным клубом SKYFLY первый прыжок с парашютом, любой желающий можете осуществить главную большую мечту, какова мгновенно часто превратиться у личную страсть на непрерывной причине.
  Для Вас мы задаем популярные виды скачков с парашютным куполом с разных точек: коллективный прыжок, парение с новом паращюте «Крыло», скачок из «Десантным» воздушном парашюте и подобные разновидносит экстримального скачков. С нами клиент сможет быть уравновешенным относительно персональной https://skyfly.kiev.ua/ безопасность, мы имеет всяческие нужными разрядами плюс опытом, к тому же выделяем наших парашютистов свежими парашюты совместно с высокопрофессиональными операторами. Оформить скачок с парашюте заметно легче плюс недорого, нежели вы думали, чем пользователь направился у SKYFLY.

  Отправить

Оставить комментарий

Заполните обязательные поля отмеченные звездочкой (*)

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

 • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
 • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
 • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
 • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
 • DIGITAL MARKETING


, ,