Як відкрити свій інтернет-магазин?


 У цій статті ми розглянемо чисто технічні питання щодо відкриття інтернет-магазину без аналізу бізнес-ідей, логістики і так далі.
Якщо ви займаєтеся бізнесом і всіляко намагаєтеся залучити до себе покупців, то, швидше за все вже відкрили або збираєтеся відкрити інтернет-магазин. І це вірно. Неважливо чим ви займаєтеся - продажами, виробництвом, наданням послуг. У будь-якої поважаючої себе компанії (підприємця) повинен бути сайт або сторінка в інтернеті. Сайт компанії - ваша візитна картка, ваше обличчя перед аудиторією, ваш комунікатор і спосіб залучення клієнтів.
 Отже, ви вирішили запустити інтернет-магазин або сайт і перед вами три шляхи

РОЗРОБКА

 Найбільш якісний і найбільш дорогий спосіб вирішення задачі. Чому даний спосіб найбільш дорогий? Як і всі що робиться на замовлення завжди коштує дорожче з причини індивідуального підходу до вирішення завдання. Чим це добре? Хороший дизайн сайту, валідний програмний код, продуманий функціонал і юзабіліті - характеристики сайту «під замовлення». Відповідно вся робота стоїть чимало грошей, тому що включає в себе роботу: веб-програміста, дизайнера, верстальника, оптимізатора, тестувальника. Якщо ви всерйоз і надовго вирішили займатися бізнесом в інтернеті, варто замовити розробку сайту. Нічого поганого з даного питання сказати не можемо. Все питання лише у фінансах. Приблизна вартість розробки:
Сайт-візитка 100-250 у.о.
Інтернет-магазин - 200-1000 у.о.
Портал, багатофункціональний сайт - 1000-2000 у.о.

КОРОБКОВЕ РІШЕННЯ (CMC)

 Найбільш швидке, відносно якісне і порівняно недороге рішення для тих, кому не дозволяє бюджет розробити сайт з нуля. Шаблонні рішення - не самих найгірший варіант для онлайн стартапу, який можна запустити навіть власними силами маючи необхідний рівень знань технології запуску сайту на хостингу.
Часто підприємці вдаються саме до варіанту запуску версії коробочки з перспективою подальшого доопрацювання та персоналізації «під себе». Чому обирають цей вид запуску? Тому що на початковому етапі точно не відома прибутковість онлайн-проекту, тому вкладання коштів у розробку відсувають на пізніше. Відповідно є час оцінити принесену сайтом користь, зробити відповідні висновки про подальше удосконалення.
Самі популярних платформи (движки) для запуску готових сайтів:
Сайти: Joomla, Wordpress, Бітрікс.
Інтернет-магазини: Joomla (з модулем VirtuEmart), Ecomerce, OpenCart, Бітрікс.
Якщо роботи проводитиме фахівець, вартість:
Сайт-візитка: 100 у.е.
Інтернет-магазин: 150-300 у.о.

ТОРГОВИЙ МАЙДАНЧИК

По суті це оренда простору під свій сайт, інтернет-магазин у постачальника готових рішень з фіксованою оплатою за період. Ми хотіли б більш докладно зупиниться на даному сервісі, оскільки він новий і стрімко набирає популярність серед користувачів інтернету прагнуть організувати онлайн-бізнес.
Що являє собою сервіс? Ви реєструєтеся на торговому майданчику. Вам надається кабінет (админка) і інструменти для запуску готового сайту або інтернет-магазину. Можна запустити сайт на домені надаються торговим майданчиком, наприклад, sitename.prom.ua або прикріпити до свого домену - sitename.com.ua. Платити за домен наданий самою майданчиком не потрібно. За допомогою вбудований інструментів досить просто наповнювати сайт контентом, товарами, прайсами.
Вартість орендної плати на рік становить в середньому 2300 грн. / Рік.
При цьому вам не потрібно платити за хостинг і домен. Також торговельні площадки надають готові інструменти інтеграції сайтів з обліковими системами (1С Підприємство). Це безсумнівно плюс, так як розробка інтеграції сайту з 1С заняття не з дешевих (3500 грн.), А оновлення цін і залишків на сайті при величезній кількості номенклатури вручну немислимо.
Мінус у тому, що додати додаткові модулі або якось удосконалити сайт на свій розсуд не вийде. Постачальником послуг надається готове рішення, яке неможливо доопрацювати, але в яке включені всі необхідні інструменти для нормальної роботи інтернет-магазину.
Для молодих стартапів розміщення сайту на торговому майданчику - не найгірший варіант: швидкий запуск, не потрібно знати програмування, відносно низька ціна.
Також хочемо відзначити, що всі торгові майданчики розміщують своє посилання на сайтах, які орендують у них простір, показуючи тим самим приналежність розміщеного сайту певної торгової майданчику. Це свого роду реклама, причому за рахунок, орендаря, причому без згоди орендаря. Такий шаблон роботи. З погляду SEO - це не дуже добре, тому що з кожної вашої сторінки стоїть посилання на головну сторінку торговельної площадки, що гарантує, таким чином передачу ваги і авторитету від вашого сайту торговому майданчику.

Резюме

 Якщо у вас достатньо коштів для розробки якісного сайту і ви всерйоз мають намір займатися бізнесом в інтернеті - замовте індивідуальну розробку. При обмеженому бюджеті і відсутності повної впевненості в розвитку проекту можна запустити шаблонну версію на безкоштовних CMC (Joomla, WordPres), а з плином часу доопрацювати і персоналізувати сайт під себе. Якщо ви зовсім не хочете замолачіваться технічними особливостями WEB і поки точно не визначилися довгостроковий чи короткостроковий буде проект, то можна орендувати місце на торговому майданчику і провести таким чином розвідку боєм.
У будь-якому випадку рекомендуємо запускати сайти на своєму домені, так як в інтернеті розкручується саме домен незалежно від того яким з перерахованих вище способів запущений сайт.

 

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,