Як швидко новий сайт з'явиться у пошуку


Мова буде тільки про новий сайт. Створили сайт. Купили доменне ім'я. Виклали в інтернет.
Ура! Відкрилися!
Але про проект крім Вас ніхто не знає. Тому починаємо рекламну компанію і залучаємо покупців на сайт. У нас глобально тільки два джерела відвідувачів:
- Реклама. Сюди включимо і друзів, і соціальні мережі, всіх знайомих з "сарафанного радіо", куплену рекламу.
- Пошукова видача.
Сьогодні про пошукову видачу. Отже, новий сайт. Як на нього потрапити, скажімо, з Яндекса?
Буду говорити тільки про Яндекс і Гугл, як утримувачів 90% ринку пошукових запитів. Решта пошуковики можна вважати працюючими за алгоритмами Гугла.
Якщо домен старий, а сайт новий, то напевно вже можна потрапити на сайт набравши її адресу за пошуковому рядку або по вже розкрученим раніше запитам (якщо такі були). З цим все зрозуміло. Сайт в пошуку вже є і залишається тільки його розвивати і просувати. Сьогодні не про це.

Сайт і домен нові

Набираємо в пошуковику адресу сайту і бачимо ... Порожньо.

Природно виникає питання: "коли сайт з'явиться в пошуковій видачі". Відповідаю!

Як швидко новий сайт потрапить в пошук яндекса і гугла

Головне не плутати поняття "індексація сайту" і "сайт в пошуковій видачі".
Індексація - це обробка сайту пошукачем. Коли Яндекс або Гугл знаходять сайт і читають його в свою пам'ять для обробки. Індексація обов'язкова умова для поява в пошуковій видачі, але не гарантує її.
Сайт в пошуковій видачі - це можливість за ключовими словами з пошуку потрапити на Ваш сайт.
Факт того, що сайт в індексі пошукача нам не цікавий. Його розглядаємо як проміжний етап і не більше того.
Зверніть увагу, що пошукачі враховують регіон сайту. Регіональні сайти у видачі з'являються повільніше, зате можуть відразу зайняти досить високі позиції по низько конкурентних запитах.

Важливо! 

Яндекс додає нові сторінки в пошукову видачу приблизно 1 раз на місяць. Статті можуть потрапити у видачу раніше, якщо будуть проіндексовані швидкороботом яндекса і довіра до сайту буде на певному рівні (визначається за багатьма показниками, головний - відвідуваність і так званий траст). Іншими словами, якщо у вас сайт з відвідуваністю менше 1000 відвідувачів на добу, то сайт і нові статті з'являться у видачі через 3-4 тижні.
Гугл оновлює пошуковую видачу по мірі індексації матеріалів. У середньому з моменту виявлення нової публікації проходить 1-14 днів до появі її у видачі.

Перш ніж починати шукати сайт в Яндексі і Гуглі

Перевірте на відкритість сайту для ботів пошуковиків. Є кілька способів закрити сайт від індексації. Деякі движки (вордпресс, наприклад) за замовчуванням забороняють сайт індексувати. Почитайте статтю як перевірити доступність сайту для індексації ботам яндекса і гугла. За посиланням другий абзац.
Коротко переказуючи:
- Дивимося відповідь від бота яндекса. Має бути відповідь 200 ОК. Загальна доступність сторінок.
- Перевіряємо обмеження в robots.txt
- Виловлюють обмеження на рівні мета тегів.
- Відправляємо сервісом в індекс.

Як відправити сайт в індекс за 1 день

- Повідомляємо Яндексу про новий сайт.
Винесена з вебмастера Яндекса форма по додаванню адреси нового сайту і нових статей. Додана сторінка або сайт ставляться в чергу на відвідування ботом. Часто дозволяє знайти Яндексу сайт швидше, ніж іншими спосбами. Не вимагає реєстрації.
- Додавання в вебмастер Яндекса і Гугла.
З моменту додавання в індекс сайт потрапить протягом двох тижнів. У пошукову видачу через місяць.
- Встановлюємо лічильник Яндекс.Метрики на сайт.
- Для Гугла налаштовуємо фід.
Після налаштування всі сторінки сайту протягом доби потраплять в індекс. У видачу частина матеріалів потрапить відразу, а частина протягом тижня-двох. Фіди працюють тільки для Гугла.
- Для Яндекса сервіс getbot.
Сервіс платний. Вартість 2 рублі за сторінку. Для нового сайту достатньо відправити тільки головну сторінку - далі Яндекс сам знайде інші. В індексі сторінка за 30 хвилин і видна відразу. В основну видачу потрапить протягом двох тижнів. Запитайте безкоштовний купон у техпідтримки на тестування. Його вистачить для загону в індекс декількох матеріалів сайту (головна + 3-5 сторінок з матеріалами). Стаття про сервіс гетбот. Сервіс працює, але такі швидкі результати перестав давати. Але все одно з ним краще в індекс потрапляє, ніж без нього.
- Розмістити посилання на дуже популярному сайті на першій сторінці. Універсальний спосіб. Дуже популярний сайт - від 1 000 осіб на добу. Можна розмістити платно (дорого просять) або домовившись з адміністрацією сайту.
- Купити ТІЦ. Цей сервіс автоматично закуповує посилання без анкора на ваш сайт. За цими посиланнями роботи пошукачів будуть часто заглядати на сайт і на порядок швидше його індексувати в перший час (ефект прискорення індексації триває 2-3 місяці - час коли боти будуть знаходити ці посилання і переходити по них). ТИЦ стане 10 або більше через 2-3 апу.
- Розповісти про сайт в соціальних мережах.В ідеалі отримати переходи по посиланнях.
- Посилання з інших сайтів. До нових статей на профільних ресурсах залишати осмислені коментарі з ненав'язливою посиланням на сайт.
- Купіть пару статей на профільних ресурсах на біржі webartex. Важливо. Саме 2 статті на ресурсах аналогічної тематики з ТІЦ вище 100. Один з анкорів вкажіть адресу сайту (http://linksfree.ru/), а другим який-небудь не комерційний анков (опис штуковини тут). І в наступні 2-3 місяці не купуйте нових статей, щоб не ризикувати попаданням під фільтр. Як показує практика такі ресурси індексуються дуже швидко і посилання з них володіють великою довірою у пошуковиків.
Детально про індексацію і інші методи

Як виглядає процес потрапляння нового сайту в пошукову видачу:

1. Пошуковий робот повинен якось отримати відомості про появи нового сайту. Можливі шляхи реалізації цього пункту.
- Пряма вказівка ​​на новий сайт в панелі вебмайстрів від Яндекса і Гугла. Дві - три тижні і сайт гарантовано проиндексируется. Попадання у видачу головній сторінці за адресою сайту через два тижні після індексації. У середньому з моменту реєстрації в вебмайстрів до початку ранжирування у видачі проходить один місяць.
- За посиланнями з інших сайтів. Сайт новий і посилань немає. При появі посилань потрібен час для їх індексації та оцінки. Потім час для занесення нового сайту в чергу на огляд і далі час на індексацію і ранжування ... Дуже сумнівні і не передбачуваний варіант. Може пройти від декількох днів до кількох місяців ..
- З аналізу дій користувачів. Ставте лічильники яндекс метрики! Тут безліч параметрів пошуковики оцінюють. Наприклад, аналізують закладки користувачів інтернету або переходи з адресного рядка. Потік живих користувачів на Ваш сайт практично гарантує швидкий прихід бистробота (робот, який аналізує нові матеріали "на швидку руку" і передає відомості основного роботові розвідувача). Варіант працює інколи швидше, ніж реєстрація в вебмайстрів.
- Дізнається їх появи нової адреси інтернету при оновленні записів серверів DNS. За відчуттями Яндекс не використовує цей механізм або дуууже довго обробляє такі сайт. Гугл, можливо, теж.
Отже, скільки ж часу проходить до появи сайту в пошуку. Якщо нічого не робити, то 2-3 місяці. Якщо робити кроки, то розраховуйте на 3-4 тижні.
2. Новий сайт ставати в чергу на відвідування.
3. Робот проходить по сайту і відправляє інформацію на індексацію.
4. Індексація сайту. Інформація оцінюється і розкладається по поличках в базі даних пошуковика.
5. Ранжування інформації і додавання в пошук. Зіставлення даних з іншими аналогічнмі сайтами. Визначення якості інформації та її місце у видачі. Місце у видачі визначається по такому поняттю як траст ресурсу. У нового сайту довіри (трасту) немає. Тому тільки унікальна інформація має шанс потрапити у видиму частину видачі.
На яких позиціях він буде
На низьких. Хіба що за прямим адресою сайт буде знаходитися на перших рядках видачі, оскільки адреса сайту є однозначно унікальним запитом.
Давайте будемо орієнтуватися на Яндекс. Якщо в Яндекс пошук сайт включився, то і в інших пошукових він вже є. Вірно відсотків на 99%. У Яндекса найвищі вимоги до сайтів і низька швидкість обробки даних. Просто факт.
Перевірити чи сайт у видачі та які сторінки в ній дуже просто. Заходимо на яндекс і в пошуковому рядку набираємо site: адреса сайту. Наприклад, запит site: linksfree.ru виведе всі сторінки цього сайту, які знаходяться в пошуку.
Просте поява сайту в пошуку не дасть Вам нових відвідувачів. Адже мало хто знає адресу Вашого сайту і буде набирати його в пошуковику. А на запити буде показаний Ваш ресурс тільки після визначення пошукачем відповідності запиту і перемог зі сторінками - конкурентами по ньому. Якщо запит унікальний і інформація є тільки на Вашому сайті, то перші позиції Вам гарантовані. Такого практично не буває. За відвідувачів з пошуку ведеться справжнє полювання. Про просування запитів поговоримо наступного разу.

Як прискорити процес індексування

Є один метод цікавий. Це при створенні сайту, додавши його у вебмастер яндекса і гугла, дозволити індексувати тільки головну сторінку, поки основний контент і структура готується. Для зовсім нового сайту має свої плюси. І свої мінуси. Тому користуватися вкрай обережно на свій страх і ризик.
З перших абзаців відповідь вже очевидний. Але проговоримо.
1. Реєструйте сайт в вебмайстрів пошуковиків. Зараз особливо актуальні в Росії це Яндекс і Гугл.
2. Поставте кілька посилань на свій сайт .Для початку достатньо кілька посилань з соціальних мереж: твіттер, інстаграмм, однокласники, вконтакте ...
3. Внесіть сайт в закладки браузера.
4. Заходьте на сайт через адресний рядок. Попросіть друзів і знайомих відвідувати сайт.
5. Встановіть лічильники на сайт.
6. Зареєструйте сайт в рейтингах. Хороший результат дасть реєстрація в рамблер топ 100.
7. Сайт буде швидше індексуватися якщо займатися підняттям ТІЦ. Це підніме траст сайту і пошуковики будуть частіше на нього заходити перший час. Далі вже буде залежати від якості та кількості нових матерівлов на сайті.
Важливий момент. Просувати сайт необхідно повільно і планомірно. Будь-які різкі рухи можуть призвести до бану пошуковиків.
Будь ласка, залишайте свої коментарі до статті і опишіть результати застосування методів. Які краще працюють, які гірше.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,