Як не потрапити під фільтри Google і Яндекс

Пошукові системи протягом усього періоду свого існування борються за якість своєї пошукової видачі, використовують для цього різні методи, в тому числі методи впливу на неякісні сайти - фільтри. Звичайний користувач інтернету, швидше за все, і не підозрює, який величезний обсяг робіт ховається за тим, щоб він максимально швидко і вірно отримав відповідь на вбитий в пошук питання. Компанія Google у своїх принципах з цього приводу заявляє наступне: "Ми, напевно, єдина компанія в світі, яка прагне, щоб користувач з нашого сайту пішов якнайшвидше". Завдання оптимізаторів - бути вище в пошуку, завдання пошукачів - надавати на запити користувачів релевантні відповіді. І тих і інших можна зрозуміти. Сайти борються за позиції в ТОП, пошуковики хочуть заробляти на контекстній рекламі, тому часто змінюють правила гри на шкоду оптимізованим сайтам і так продовжується війна світів. І на встановлені пошуковими системами правила ніхто не може впливати крім самої пошукових систем. Так як же створити ефективний сайт і не догодити під фільтри Google Яндекс?

Рекомендації по просуванню сайтів від Google і Яндекс

Ми об'єднали вимоги пошукових систем і зробили загальні рекомендації, так як в цілому рекомендації щодо оптимізації сайтів від Google і від Яндекс збігаються.

1. КОНТЕНТ

Не рекомендують
Google і Яндекс, а також майже всі компанії, що займаються рекламою в інтернеті і пошуковим просуванням одноголосно стверджують що контент (в першу чергу текстовий контент) повинен бути унікальний, человекочітаем, корисний і логічно пов'язаний. Пошукові системи давно навчилися розпізнавати різного роду текстову "абракадабру", додану на сайт з ключовими словами в змісті, сгенерированную спеціальними програмами виключно для приманки пошукових роботів і нечесного пошукового просування. Зараз таке шахрайство тільки негативно впливає на ранжирування сайту, авторитет і т.д. Не менш негативно впливає додавання на сайт краденого контенту. Вкрай небажано копіювати з інших сайтів статті та викладати на своєму як власне авторство. За такі витівки можна потрапити по фільтри пошукових систем, а потім довго з них вибиратися. Компанією Яндекс, до речі, для цілей закріплення авторства контенту розроблений інструмент для вебмайстрів "Унікальні статті", для того щоб захистити сумлінних копірайтерів і дати їм імунітет в мережі. Даний інструмент можна знайти в кабінеті для вебмайстрів і використовувати, якщо вашому сайту привласнений ТИЦ 10 і більше.
Рекомендують
Не робити того, що описано вище і додавати на сайт статті для людей. Це не говорить про те, що повинна бути виключена оптимізація тексту за допомогою тегів, абзаців, заголовків, виділенням жирним шрифтом ключових слів. Все повинно бути в міру. Пошуковики рекомендують виходити з правила "Необхідне-достатній". Що це означає. Наприклад, якщо у вас інтернет-магазин до карток товару бажано додати опис товару, характеристики. Картки індексуються в інтернеті насамперед по текстовому контенту, а вже потім по картинці товару, виробникові і т.д. Так і більше шансів потрапити в пошукову видачу. А якщо вам дозволяє тематика ресурсу - виділіть місце на сайті під публікацію серії оглядових статей, новин, інструкцій пов'язаних з вашою основною темою. Повірте, жоден сайт, при умові не зловживання іншими інструментами не здатний догодити в СПАМ або під ФІЛЬТРИ пошукових систем просуваючись правильним текстовим контентом. Текст - усьому голова!

2. ПОСИЛАННЯ

Не рекомендують
Масова закупівля посилань, як і масова реєстрація в каталогах, як правило, робота низької якості з точки зору пошукових систем. Чому? Посудіть самі, що може бути якісно в закупівлі товару в супермаркеті, якщо ви кладете у кошик все підряд товари, а прийшовши додому спробуєте приготувати пиріг. Тому масова реєстрація сайту в 5000 каталогах призведе а) до "посилальному вінегрету" б) до посилальному вибуху. Останнє пов'язано з тим, що на ваш сайт зазвичай додавалися 1-2 посилання на місяць і раптом відразу - 5000. Це явний прогін по каталогах, нарощування посилальної маси для цілей SEO і як наслідок - фільтр АГС, спам, Пінгвін, Панда. Також потрібно бути виборчим і при вибіркової закупівлі посилань. Тематика, авторитет, заспамленності донора - грають ключові значення для розміщення.
Рекомендують
Як рекомендують самі Google і Яндекс нарощувати посилання: "поступове нарощування посилальної маси органічним (природним) способом". Що мається на увазі? Наприклад, на вашому сайті є інформація з якою ознайомившись деяким користувачам вона так сподобалася, що вони захотіли поділиться з іншими користувачами інтернету даною інформацією і залишають на ваш сайт посилання в обговореннях, форумах, соціальних мережах з рекомендацією подивитися, почитати. Дане посилання з точки зору пошукових систем є самою ідеальною. Але як добитися таких посилань? В інтернеті повно інформації, та й де гарантія, що на ваш сайт захоче хтось послатися, навіть якщо інформація була дуже корисною. Такі варіанти, звичайно, не виключені, але просування подібним чином займе десятиліття. Розвиваючи сайт в інтернеті такими темпами про бізнес можна забути. Що ж робити? Можна акуратно, вибірково закуповувати посилання на сайт з якісних джерел. Якісними вважають джерела близькі за тематикою, з гарною відвідуваністю і які самі не знаходяться під фільтрами пошукових систем. Для розміщення посилань на якісних сайтах потрібно домовлятися або з власниками ресурсу, або купувати на біржах, але тільки виходячи з параметрів відповідності. Будьте готові до того що якісні посилання як і все хороше в світі коштує не копійки. Дешево - Якісно - Швидко. Ну ви знаєте це правило. Можна виконати тільки два з трьох. Вибрати будь-які два можете самі.

3. ЛЮДИНООРІЄНТОВАНІСТЬ

 Постарайтеся не думати постійно про те, як догодити пошуковим машинам. Повірте, якщо ваш сайт не має ніякої цінності для людини, навіть за дуже великі гроші його важко буде розкрутити в мережі. Подивіться на свій ресурс з боку. Наприклад, якщо у вас інтернет-магазин запропонуйте своїм знайомим зайти на ваш сайт і зробити покупку. Поцікавтеся, чи все було зручно, зрозуміло. Відкрили вони для себе щось нове. Прислухайтеся до рекомендацій людей, збирайте критику, Організуйте форму зворотного зв'язку для відгуків.
Приділіть увагу юзабіліті і навігації. Всі найважливіші опції повинні бути представлені на сторінці, що проглядається незалежно від місця розташування користувача на сайті. Не намагайтеся приховати SEO-оптимізований текст, для того щоб привернути пошукових роботів. У разі виявлення даної виверти втрати можуть бути значніше, ніж короткострокова вигода.

 

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,