Поштова розсилка - стрільба з гармати по горобцях або ефективний маркетинг?

 Якщо ви задалися питанням ефективності поштової розсилки, значить ви плануєте замовити поштову розсилку і думаєте над нюансами даного маркетингового заходу. Можливо, ми лише підтвердимо ваші припущення і цього буде достатньо для затвердження ваших напрацювань з даного питання.

Раз, два - заряджай

Поштова розсилка - необхідний інструмент побудови комунікації з клієнтом, який характеризується високою ефективністю, у разі якщо:
а) розсилка призначена для зацікавленої групи, передплатників
б) в розсилці міститься дійсно важлива, корисна інформація
в) розсилка проводиться не частіше 1 разу на 10-15 днів.

Як працює email розсилка

 Насамперед дайте собі відповідь на питання: ви волієте самі знаходити цікаву для вас інформацію в інтернеті або хочете вибирати з того що прийшло до вас на поштову скриньку?
 З 90% ймовірністю ми впевнені, що ви віддаєте перевагу самостійно знаходити інформацію. Висновок перший. Раз ви волієте самі знаходити інформацію, то швидше за все і ваша потенційна фокус-група (група людей, яким могла бути цікава розсилається інформація) також воліє самостійно знаходити інформацію в інтернеті. Ніхто не любить, коли йому що-небудь підсовують, пропонують поміряти або ближче подивитися ...

Приклад з життя: роздача рекламних листівок біля станції метро з послугами по установці пластикових вікон і дверей. Давайте уявимо, скільком людям виходять з метро, ​​які поспішають на роботу чи у власних справах цікава в даний момент інформація про металопластикові вікна? Імовірність такого збігу дуже низька. По-перше, що проходить повз роздавальника людина повинна знаходиться в стадії ремонту. По-друге, у нього повинен бути досі не вирішено питання з підрядником по установці вікон. У третє, навіть якщо людина візьме рекламний флаєр і пізніше ознайомиться з пропозицією, то успіх гарантований тільки у випадку унікальності пропозиції (ціна, якість, швидкість). Зацікавити покупця інакше просто неможливо.

 З рекламною розсилкою схожа ситуація. По-перше, ніхто з компаній надають послуги з розсилки поняття не має Хто ховається за поштовою адресою, тому що, як правило, бази по розсилці формуються на підставі загальнодоступних інтернет-каталогів і дощок оголошень. По-друге частина користувачів, що зареєструвалися в каталогах вказують при реєстрації спеціально "лівий" email, призначений тільки для реєстрації в каталогах, сайтах, форумах, в якому ніколи не перевіряються вхідні листи і який служить спеціальним СПАМ-громовідводом.

Резюме

 Людина любить вибір. Організувавши рекламну компанію ви можете здатися нав'язливим самі того не помітивши або образити свого клієнта (потенційного клієнта) концентрацією уваги на "спеціальних" пропозиціях. Ефективною може вважатися реклама через поштову розсилку респондентам, які дійсно зацікавлені в отриманні корисної інформації, чекають від вас "листи щастя". Найуспішнішим варіантом вважатися іменна розсилка групі одержувачів, які є вашими клієнтами або які зареєстровані на вашому сайті. Безлика база поштових адрес зібрана з каталогів і сайтів так само цінна для бізнесу як телефонний довідник для холодних дзвінків.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,