Правильні методи розкрутки сайту в інтернеті


 "У світі багато вікон, але не всі з них Веко"
 Так говорить рекламний гасло відомої компанії займається виробництвом металопластикових вікон.
 Приблизно те ж саме можна сказати про методи розкрутки сайту в інтернеті. Існує безліч способів підняття сайту у видачі, розкрутці, збільшення відвідуваності, але аж ніяк не всі з відомих способів є законними з точки зору пошукових систем Google і Яндекс.
 Чому власне, пошуковики вирішують, які методи законні, а які не законні? Та тому що вони є керівниками глобальній мережі.
 Тому що з пісковиків доводиться до 90% трафіку на ваш сайт.
 І тому що виліт з пошукових систем загрожує повною зупинкою вашого бізнесу.
 Страшилок достатньо. Тепер перейдемо до обговорення правильних і неправильних методів розкрутки сайту.

Методи нарощування відвідуваності сайту

1. Відвідуваність.
Правильно Природний, органічний приріст відвідувачів за рахунок трудомісткою щоденної роботи - написання цікавих матеріалів, створення оглядів, новинних стрічок, контекстна реклама і т.д. Залучення відвідувачів - це не 15-хвилинна задача, а копітка щоденна робота. Пошукові системи дають відвідувачів тим, хто любить своїх відвідувачів, а не клопочеться про те, як обдурити пошукові системи.
Неправильно Використання спеціальних програм для накрутки відвідувачів, куплений трафік, редіректи.

2. Посилання
Правильно Обмін посиланнями з схожими з тематики сайтами. Виборча покупка посилань з майданчиків, у яких немає загрози потрапити під пошукові фільтри пошукових систем.
Неправильно Реєстрація сайту в різних немодерованих каталогах, масова авторегітсрація, закупівля посилань з нетематичних сайтів, штучний контрольний вибух.

3. Контент
Правильно Написання унікальних статей і матеріалів безпосередньо відноситься за тематикою до вашого сайту.
Неправильно Генерація тексту роботами і різними програмами не призначеними для прочитання людиною. Додавання на сайт тексту в прихованому вигляді не видимого для користувача з метою згодувати його пошуковим системам.

4. Поведінка
Правильно Необхідно зацікавити клієнта цікавою інформацією і зручною навігацією. Ваш сайт повинен представляти інформаційну цінність для відвідувачів. Тоді і тільки тоді поведінку користувачів буде природно-довгим і сприятливим з точки зору пошукових систем.
Неправильно Використання на сайті спливаючих вікон та інших різного роду хитрощів для примусового перенаправлення відвідувачів на інші сторінки. Як правило це викликає роздратування і відмова від подальшого перегляду. До обманним способів відноситься і публікація матеріалів з заголовками не має нічого спільного з вмістом публікації, документа.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,