Онлайн або оффлайн магазин. Що краще?

Багато хто з сучасних підприємців представляють мало можливим ведення бізнесу без онлайн інтернет-магазину, сайту-візитки або порталу. І навпаки представники старої школи не зовсім розуміють необхідність магазину в інтернеті, апелюючи фактами успішних продажів по старинці без всяких там "інтернетів". У цій публікації ми оцінимо потенціал двох напрямків збуту, щоб помирити стару і нову школу.
ОФЛАЙН МАГАЗИН - типовий магазин, шоурум з вітриною і цінами, де продукцію можна помацати руками.
ОНЛАЙН МАГАЗИН - сайт, на якому представлена ​​продукція офлайн-магазину за допомогою електронного каталогу. Онлайн магазин як правило оснащений спеціальними інструментами для пошуку продукції, а також її купівлі (корзина, особистий кабінет). Принципова відмінність онлайнового від офлайнового каналу збуту - відсутність можливості фізичної взаємодії покупця з товаром. Так - це не аби який недолік, але є й ряд переваг, які успішно конкурують з цим недоліком.

Переваги онлайн магазину в інтернеті

1. Аудиторія. Відкривши звичайний магазин, навіть у дуже гарному місці ви обмежуєте відвідувачів тільки тими людьми, які знаходяться в безпосередній фізичної близькості з вашої торговою точкою. Онлайн магазин навпроти представляє Вашу продукцію набагато більшій кількості покупців по всій країні, по всьому світу. Обмежень ніяких немає. Все залежить тільки від вашого вміння залучити і провзаімодейстовать з покупцем.
2. Економія. Фізична взаємодія покупця з об'єктом покупки - дуже важливо для процесу продажів, але порахуйте скільки ви за це платите: оренда приміщення, вітрина, оновлення цін на вітрині, охорона, продавці-консультанти і т.д. Ви з упевненістю можете сказати, що всі ці витрати перекриваються вирученої від продажів у торговельній точці? А тепер уявіть, стала б конкурентніші ваша продукція, якби ви скасували офлайновую торгові точки, а на зекономлені кошти знизили ціни в прайсі, щоб робити клієнтам більш унікальні пропозиції.
3. Адміністрування. Перше і найважливіше - онлайн магазин працює незалежно перерви, відпустки, вихідних. Навіть якщо зараз вам ніколи прийняти замовлення - сайт автоматично прийме і обробить замовлення від покупця. Друге - в онлайн магазині немає необхідності стежити за збереженням товару. Вам не зіпсують вітрину, що не зламають і не розіб'ють продукцію.

Поширені запитання

1. Чи можу я відкрити тільки онлайн магазин без офлайн?
Так можете. Багато підприємців тільки так і ведуть зараз бізнес в силу обмеженості оборотних коштів або відсутності юр. особи. Також не всі види бізнесу увазі наявність офісу чи магазину. Наприклад, надання послуг або продаж ексклюзивних товарів під замовлення не має на увазі наявність офлайн представництва.

2. Скільки потрібно грошей, щоб організувати онлайн торгівлю
Сайт - 4000-8000 грн. (170-340 у.о.) - одноразово
Хостингу і домен - 700 грн. (30 у.о.) - щорічно
Розкрутка сайту в інтернеті - 3000-4000 грн. - Щомісяця протягом півріччя. Бажано, але не обов'язково.
Адміністрування - спеціальний співробітник зі знанням основ адміністрування сайту, або підрядник (аутсорсер) ~ 5 000 грн. / Міс. Як показує практика після запуску сайту власникам бізнесу під силу освоїти адміністрування і підтримку сайту самостійно.

3. Чи можна поєднувати два канали збуту?
Можна, можливо. Часом, навіть потрібно, тому що свідомо невідомо який канал виявиться більш ефективним, адже переваги споживачів постійно змінюються. За нашими спостереженнями за останній час у бізнесу намітилася тенденція відмови від офлайнових торгових точок у тих сферах де від них можна відмовитися на користь продажів через онлайн інтернет-магазини. Якщо вам дозволяє фінансова можливість поєднувати обидва канали, не поспішайте скасовувати один з. Поспостерігайте. Обидва канали в кінцевому підсумку можуть приносити рівний прибуток.

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,