Як залучити відвідувачів на сайт

Інтернет - світ відкритих, рівних можливостей

 Ігнорувати настільки потужний канал комунікації як Інтернет в наш час недозволена розкіш. Бізнес прийшов до висновку про необхідність дублювання в онлайн усієї своєї діяльності, яка до епохи масового поширення інтернету була представлена ​​тільки офлайн. На даний момент склалася така ситуація, що в інтернеті за допомогою інтернет-магазинів і торгових майданчиків представлені не тільки офіційно зареєстровані суб'єкти підприємництва, а й приватні особи, які займаються тим чи іншим видом бізнесу. Завдяки легкості відкриття бізнесу в інтернеті, а часто приватні особи тільки в інтернеті і ведуть свій бізнес, глобальна мережа буквально переповнена пропозиціями "купити", "продати", "замовити".
 Але, чим легший вхід до галузі, тим конкурентніші ринок. Скажімо так, якби Ви запустили сайт або інтернет-магазин 10 років тому, то зараз були б на піку популярності. Запустивши будь-який інтернет-проект зараз не отримаєте практично нічого. На вашому сайті буде дуже мало відвідувачів, не кажучи вже про продажі середня конверсія яких всього 4% від відвідувачів, що вчинили комунікацію. Однак, Ви отримаєте унікальну можливість заявити про себе перед інтернет-спільнотою, і вступити у боротьбу за першість серед інших сайтів і спробувати перетворити свій сайт у джерело доходів.
 Є кілька причин, за яких люди заводять сайти в інтернеті. Не суворо (в інтернеті в принципі немає нічого суворого) власники інтернет-ресурсів поділяються на категорії:

ХОБІ Як правило, взаємодія власників сайтів з їх ресурсом носить не системний характер, але зате, на їх сайті можна знайти багато цікавої інформації, тому що люди діляться зі спільнотою в основному тим, з чим самі зіткнулися у житті: професійними навичками, цінним досвідом, інформацією, спостереженнями і т.і. Форма подачі інформації на сайті, як правило цікава, захоплююча, бо власники ведуть свій сайт або блог не з "під палки", а за власною ініціативою і виключно з великої любові до того чим вони займаються. Нерідко сайти "хобі" переходять у розряд "бізнес", завдяки тому що сайти з якісною інформацією добре індексуються пошуковими системами і ресурси як би самі підштовхують своїх власників до монетизації їхнього хобі. Загалом-то зробити з хобі бізнес - мрія кожної розсудливої ​​людини, якій потрібні кошти для існування. До того ж немає нічого прекраснішого ніж улюблена справа яка приносить гроші.

БІЗНЕС Дані сайти спочатку створюються з метою заробляння грошей. На сайтах з комерційним ухилом, як правило, мінімум інформації з якою хотілося б ознайомиться, але більше функціональних модулів, фільтрів, банерів, які допомагають знайти потрібний товар, послугу і т.і. Як правило, типові сайти "купи-продай" або торгові майданчики користуються слабким інтересом як серед користувачів, так і серед пошукових систем, тому що людському оку та й пошуковому роботу взагалі-то нема за що "зачепиться" на сайті крім картинки і ціни на товар. Нудні сайти дуже важко просувати в інтернеті, так як добре оформлений прайс-лист не представляє ніякої додаткової цінності. Мабуть це і є найголовніша помилка власників нових інтернет-магазинів - сприйняття інтернет-магазину як просто магазину а не сайту.

ПУБЛІЦИСТ Журналісти у вільний від основної діяльності час. Або ще їх називають блогери. Популярний напрям серед груп людей, які люблять почитати і дуже люблять поділиться власним думкою з суспільством. Як правило публіцисти ведуть свою діяльність в соціальних мережах, блогах або персональних сайтах. Писати можуть про що завгодно, добре і погано. На відміну від першої категорії "хобі", публіцисти саме написання статей вважають своїм хобі. Тому, як правило, пишуть не про власний досвід або пережиту особисто подію, а більше висловлюють свою думку і тонкі психологічні переживання "з приводу". Серед блогерів і вільних письменників є свої рейтинги і свої гуру. Потрібно зізнатися, що дійсно є люди які можуть цікаво писати, з творчістю яких цікаво знайомиться. Публіцистика також не виключає заробіток, наприклад, на написанні замовних або рекламних статей, розміщення в блозі рекламного блоку Google або Яндекс, розміщенні посилань на інші джерела та інше.
Отже, ми підібралися до головного питання нашої публікації:

Як залучити відвідувачів на сайт

Справа в тому що немає ніяких таких чарівних рецептів успішності в інтернеті. Необхідно дотримуватися деяких правил про які ми розповімо трохи нижче і виходити з того, що ви створюєте сайт, насамперед для людей, тому він повинен бути цікавим, легко читаним, зручним у навігації, і функціональним якщо цього від нього вимагає вид діяльності.
1. Дизайн Приємну річ приємно тримати у руках. На сайт з гарним дизайном приємно дивитися. Якщо ви плануєте запускати сайт рекомендуємо вам використовувати нові платформи CMC і дотримуватися нових трендів в розробці. Найкраще це зроблять спеціалізовані компанії. Якщо у вас достатньо навичок для самостійної розробки, віддайте перевагу новим шаблонами та дизайнам.
2. Зміст Зміст сайту повинен призначатися насамперед для людей і мати сенс. Не додавайте на сайт матеріал сумнівного змісту, тільки для того щоб пошукові роботи побачили, що у вас на сайті додалося щось нове. Повірте, від матеріалів "ні про що" такий же і ефект. Не лінуйтеся оформляти текст належним чином: виділяйте заголовки, виділяйте жирним курсивом текст, ключові слова.
3. Навігація Грає дуже важливе значення для утримання відвідувача на сайті. А оскільки поведінкові фактори враховуються пошуковими системами при визначенні авторитетності сайту, то необхідно потурбуватись щоб відвідувачі могли вільно "серфити" по сайту, шукати публікації, товари інформацію. Проведіть на своєму сайті юзабіліті тестування, так, як якби потрапили на свій сайт вперше.
4. Посилання Посилальна маса - не втрачуваний протягом багатьох років актив, який визначає ступінь авторитетності ресурсу у мережі. Вирішальну роль відіграє не кількість, а якість. Тобто безглуздо розміщувати посилання на свій сайт у 1000 каталогах і дошках оголошень, де зібрані десятки тисяч сайтів з різними тематиками. Найбільш підходящим варіантом є сайти схожої з вашою тематикою з пристойною кількістю відвідувачів (від 100 і більше).
5. Вимоги пошукових систем 90% відвідувачів на ваш сайт потрапляють саме з пошукових систем. Тому, якщо ви хочете, щоб пошукові системи якнайбільше перенаправляли на ваш сайт відвідувачів Ви повинні виконувати їх вимоги до вмісту, шаблону, коду і інше. До речі, термін пошукова оптимізація якраз таки має на увазі насамперед оптимізацію сайту під правила пошукових систем. Якщо у вас немає можливості внутрішньої оптимізації, то виконайте хоча б перші 4 пункти наших рекомендацій.

 Пошукові системи щоразу змінюють свої правила і рекомендації щодо оптимізації і просування сайтів. Для чого вони це роблять? Як не дивно, але вони таким чином піклуються про користувачів. Так, про нас з вами. Пошуковики намагаються оптимізувати свою видачу, зробити її больш якісною та релевантною, тому періодично проводять зміну правил, відсівають "пошуковий шлак", стимулюють нечесних на руку оптимізаторів не зловживати знайденими лазівками, нечесними способами просування. Google і Яндекс також як і ми з вами борються за відвідувачів, тому стежать за якістю наданої користувачам інформації. Ви ж і самі віддасте перевагу тому пошуковику, який на ваш запит видє точнішу відповідь на першій сторінці. Чи не так?
 Можна витратити багато часу і коштів для пропихивания сайту в ТОП легальними і нелегальними засобами, а в результаті потрапити в БАН. Тому, рекомендуємо всім тим хто самостійно або за допомогою підрядників збирається просувати свій сайт перш ретельно продумати стратегію просування і не спокушатися на дешеві неперевірені методи.

 

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,