Довідник термінів і визначень з SEO

 

DMOZ - офіційний каталог пошукової системи Google.
Doorway - сайти з неякісним контентом, які зазвичай використовуються для залучення уваги пошукачів і розміщення посилань на інші сайти.
Follow - команда для пошукового робота, дозволяюча зчитування і перехід за наявними посиланнях на сторінці (сайті). NoFollow - відповідно команда, яка забороняє зчитування і перехід за наявними посиланнях на сторінці (сайті).
GoogleAnalitics - аналітичний інструмент для WEB-майстрів і SEO, що дозволяє провести глибоку аналітику сайту. Надається як онлайн-додаток від компанії Google.
GoogleAdWords - інструмент компанії Google для рекламодавців, в якому можна організувати рекламну компанію (контекстну, банерну) у самій пошуковій системі Google і на сайтах-партнерах, що беруть участь в GoogleAdSance.
GoogleAdSance - інструмент компаніі Google, призначений для власників сайтів, які хочуть заробляти на рекламі. Заробіток нараховується за кліки по рекламних блоках, розташованих на сайті рекламодавця.
Index - команда для пошукового робота, дозволяюча індексувати вміст сторінки (сайту). NoIndex - відповідно команда, яка забороняє індексувати вміст сторінки (сайту).
PR - (page rank) показник авторитетності сайту за версією Google. Має арифметичне вираз від 1 до 10. Чим вище авторитет сайту, тим більше PR. На показник PR впливає: вік сайту, унікальність контенту, наявність посилань на сайт. Показник PR оновлювався пошуковим роботом один раз в 150-360 днів. З кінця 2013 року компанія Google перестала оновлювати свій показник PR. Сайти, що з'явилися в мережі починаючи з 2014 року швидше за все вже не матимуть показник PR. Відмова від поновлення PR не означає що Google не використовує ніякі інструменти для ранжирування. Швидше за все компанією використовуються більш нові, досконалі інструменти для визначення значущості сайту в глобальній мережі.
SEO - комплекс заходів, спрямованих на пошукове просування сайту в інтернеті. До показників ефективності SEO найчастіше відносять: займані позиції у видачі пошукових систем Google і Яндес, кількість відвідувачів, поведінка користувачів на сайті, показники авторитетності сайту (траст, тИЦ, PR).
SMM - просування сайту за допомогою соціальних мереж і медіа-ресурсів.
АГС - спеціальний робот Яндекса, завданням якого є пошук і пониження у рейтингу неякісних сайтів або сайтів суперечить політиці Яндекс.
Анкор (anchor) - текст, на який накладено гіперпосилання.
АП (апдейт, UP, update) - оновлення пошуковими системами параметрів сайту для пошукової видачі.
Бан (ban) - видалення сайту адміністрацією пошукової системи з видачі.
Банерна (тізерна) реклама - реклама у вигляді картинок, флеш-банерів, розміщена на сайтах, що беруть участь в будь-якої рекламної мережі. Рекламодавець платить за переходи на його оголошення або за покази оголошення.
Релевантність - відповідність відкрилася з пошуку сторінки введеному в пошук запитом.
Запит ВЧ СЧ НЧ - види запитів ВЧ - високочастотний запит "купити телефон", СЧ - середньочастотний запит "купити чорний телефон LG", НЧ - низькочастотний запит "купити телефон LG A-500". Чим ширше (високочастотніше) запит, тим вище конкуренція, тим важче просувати сайт у ВЧ.
Контекстна реклама - вид реклами в пошукових системах Google, Яндекс, коли рекламне оголошення показується у верхній частині пошукового сайту або збоку в разі збігу параметрів пошуку: фраза, регіон, мова пошуку. Рекламодавець платить за переходи на його оголошення.
Конверсія - співвідношення показу сторінки в результатах пошуку і переходи по ній.
Ліди - кількість будь-яких звернень (дзвінок, лист, заявка), отримані завдяки вашому сайту.
Посадкова сторінка (Landing Page) - сторінка сайту, оформлена таким чином, щоб зацікавити відвідувача в придбанні товарів, послуг або співпрацю.
Пінгвін - спеціальний робот Google, завданням якого є пошук і пониження в рейтингу сайтів низької якості або сайтів просуваються нечесними способами.
РМЯ (рекламна мережа Яндекса) - інструмент компанії Яндекс для власників сайтів, які хочуть заробити на показі реклами на своєму ресурсі. У РСЯ можуть брати участь сайти з кількістю відвідувачів від 300 на добу.
Лічильник - програмний модуль, розташований на сторінках сайту і збирає інформацію про кількість відвідувачів, кліках по сторінках, пошуковим фразам, іншої поведінкової інформації.
ТІЦ - тематичний індекс цитування. Показник авторитетності сайту за версією Яндекс. Має циферной вираз від 10 до нескінченності. Для нових сайтів показник тиц дорівнює нулю і може зберігати даний показник півроку або рік. ТИЦ оновлюється Яндексом для всіх сайтів один раз в 60 днів. Чим авторитетніше сайт, теб більше значення ТІЦ. Показник ТИЦ залежить від: віку сайту, кількість посилань на сайт, якість сайту, унікальності контенту, наявності сайту в Яндекс-каталозі. Використовується в перую чергу компанією Яндекс для ранжирування сайтів в Яндекс-каталозі.
ТОП - високі позиції сайту (від 1 до 30) в пошуковій видачі по конкретних пошуковим запитам.
Нудота - кількість ключових слів у тексті на сторінці.
Трафік - загальна кількість відвідувачів сайтую
Цільовий трафік - кількість відвідувачів, залучених на сайт завдяки основної тематики сайту.
Траст - індекс авторитетності сайту, що залежить від відповідності заявленої тематики сайту і кількості відвідувачів.
ЯндексДірект - інструмент компанії Яндекс для рекламодавців, в якому можна організувати рекламну компанію (контекстну, банерну) у самій пошуковій системі Яндекс і на сайтах-партнерах, що беруть участь в РСЯ.
ЯндексКаталог - офіційний каталог пошукової системи Яндекс.
ЯндексМетріка - аналітичний інструмент для WEB-майстрів і SEO дозволяє провести глибоку аналітику сайту. Надається як онлайн-додаток від компанії Яндекс.

Другие материалы из этой категории: Як залучити відвідувачів на сайт »

KIOSEO DIGITAL MARKETING AGENCY
Tel.: +38(050)13-97-555 (Viber, WhatsApp)
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., , 

  • ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
  • РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
  • РЕПУТАЦІЯ І ВПІЗНАНІСТЬ
  • ВИРОБНИЦТВО КОНТЕНТУ
  • DIGITAL MARKETING


, ,